آرشيو
نمايش خبر در تاريخ :
نوع مطلب :  
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
۸ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۰۵
 
فرمانده کل گردان‌های «القسام» در یک نوار ویدئویی ضمن تاکید بر پیروزی و آمادگی مقاومت افزود: رژیم صهیونیستی بداند تا زمانی که خواست مردم فلسطین برآورده نشده، احساس امنیت نخواهد کرد.
۸ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۰۴
 
حمایت از خلع‌سلاح حماس در شرایطی که هزاران نفر از مردم غیرنظامی غزه زیر بمباران رژیم صهیونیستی جان داده‌اند نمی‌تواند حمایت از حقوق مردم فلسطین باشد.
۸ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۵۷
 
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: طرح تفکیک زنان و مردان در محیط کاری مورد حمایت حدود ۲۰۰ نماینده مجلس قرار گرفته و در نماز جمعه نیز از این اقدام تقدیر شده است.
۸ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۵۷
 
مدیر شبکه سوم سیما از آغاز پخش سریال «سرزمین کهن» پس از انجام اصلاحات وارده بر آن خبر داد.
۸ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۵۳
 
بیانات امروز رهبر معظم انقلاب اسلامی در خطبه‌های نماز عید سعید فطر بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های مختلف جهان داشت.
۸ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۵۱
 
آسوشیتدپرس اعلام کرد در حالی که اجماع بین‌المللی برای استفاده از سوخت با کمترین آلودگی برای محیط زیست است، آمریکا بزرگ‌ترین صادرکننده زغال سنگ(سوخت کثیف) می‌خواهد میزان صادرات این سوخت را در آینده دو برابر کند. این کشور آلودگی‌ها را به دیگر کشورها هدایت می‌کند.
۸ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۵۰
 
داعش از ساکنان موصل خواست تا در مدت تعطیلی عید فطر دختران خود را برای شرکت در "جهاد نکاح" و ازدواج با اعضای این گروه آماده کنند.
۸ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۴۳
 
مسئولان آمریکایی اعلام کردند که واشنگتن درصدد است به عراق ۵۰۰۰ موشک هل فایر بفروشد.
۸ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۴۰
 
جنبش جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد که این جنبش موشک‌هایی در اختیار دارد که در صورت استفاده از آنها، جهان را غافلگیر خواهد کرد.
۸ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۳۶
 
مسئولان استان دیالی از انفجار تعدادی از چاه های آب در منطقه العظیم در این استان و آلوده کردن برخی دیگر از سوی تروریستها خبر دادند.
۸ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۳۴
 
عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی از بررسی کاریکاتور توهین به نیروهای مقاومت فلسطین در روزنامه آرمان در کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس خبر داد.
۸ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۳۴
 
مذاکره کننده هسته ای آمریکا از تعیین ضرب الاجل برای مذاکرات هسته ای بین گروه 1+5 و ایران خودداری کرد.
۸ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۳۲
 
به گزارش "العهد"، عامل انتحاری کامیونی بمب‌گذاری شده را نزدیک پل القائم که بر روی رودخانه الثرثار دارد منفجر کرد/ این پل مسیر اعزام نیروی ارتش به تکریت و شمال سامراء بود
۸ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۳۲
 
حملات به غزه برای بیست و سومین روز ادامه یافت و ۶۰ فلسطینی دیگر را فقط در همین روز به شهادت رساند.
۸ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۳۲
 
یک نماینده ائتلاف «دولت قانون» در پارلمان عراق، خبر عضو «فراکسیون الاحرار» درباره عدم نامزدی نوری مالکی برای تصدی نخست‌وزیری را تکذیب کرد.
۸ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۳۲
 
بارزترین و مهم‌ترین مورخ نظامی رژیم صهیونیستی ضمن اعتراف به شکست این رژیم در جنگ کنونی غزه گفت: حماس پیروز «جنگ مغزها» شده است.
۸ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۲۹
 
چرا وزارت خانه‌ای که بر اساس ماده 13 سیاستهای "اشتغال زنان در جمهوری اسلامی ایران" موظف شده آیین نامه ها و بخش نامه های اجرایی سیاستهای فوق را تهیه کند؛ با اجرایی شدن یکی از بندهای این سیاست های ابلاغی مخالفت کرده و خواستار لغو آن شود؟
۸ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۲۸
 
یکی از مجریان زن شبکه الاخباریه عربستان، برای اولین بار در تاریخ این شبکه، به صورت بی‌حجاب و با سر برهنه مقابل دوربین حاضر شد.
دو وظیفه اساسی در دستور کار جهان اسلام
رهبر انقلاب خطاب به دولت‌های اسلامی گفتند: بیایید برای کمک‌رسانی به مردم غزه و غلبه بر موانعی که صهیونیست‌ها در این راه ایجاد می‌کنند، همراه و همدست شویم و به وظایف دینی و انسانی خود عمل کنیم...
۸ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۵۸
 
امام جمعه مشهد با اعلام اینکه جبهه مقاومت به عنوان خاکریز اول در مقابل دشمن قد علم کرده، افزود: در این شرایط که تهاجمات گسترده و چند جانبه شده ‌وظیفه همه ما مشارکت فعال در جبهه مقاومت بوده و در این راستا باید با مشارکت فعال در جبهه مقاومت در مقابل دشمن قد علم کنیم.