آرشيو
نمايش خبر در تاريخ :
نوع مطلب :  
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
۱۲ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۴۴
 
خانواده چند تن از بازداشت شدگان فتنه برای چندمین بار با هاشمی رفسنجانی دیدار کردند.
۱۲ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۴۴
 
به دلیل فقدان سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی، اجزای مختلف دولت تلقی‌های بسیار متناقضی از برنامه دولت درباره خروج از رکود داشته‌اند.
۱۲ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۴۴
 
مشاور رسانه‌ای هاشمی رفسنجانی به دوستانش توصیه کرد که برای بازداشت نشدن مراقب چت‌ها و تلفن‌هایشان باشند.
۱۲ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۴۳
 
حزب دموکرات کردستان عراق "هوشیار زیباری" وزیر فعلی امور خارجه عراق را برای سمت معاون نخست وزیر آینده این کشور در نظر دارد.
۱۲ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۴۳
 
وقوع جنگ اوستیای جنوبی در سال ۲۰۰۸ میلادی و حوادث اخیر در شبه جزیره کریمه به خوبی نشان داد که ناتو اساسا در صحنه نبرد واقعی قصد حضور در مقابل روسیه را ندارد.
۱۲ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۴۳
 
معاون دبیر کل اتحادیه عرب اعلام کرد که یک هیأت فنی از دبیرخانه این اتحادیه که شامل کارشناسان امور حقوقی، انسانی و بهداشتی است فردا چهارشنبه از طریق گذرگاه رفح به غزه سفر می‌کند.
۱۲ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۴۳
 
منابع مطبوعاتی در انگلیس از نبیل العوضی، فعال کویتی، به عنوان بانک گروه تروریستی داعش نام می برند، این فرد ریاست انجمن علمای کویت را بر عهده دارد.
۱۲ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۴۳
 
نتایج یک نظرسنجی نشان می‌دهد که اکثر مردم آمریکا افراط‌گرایی را مهم‌ترین خطری می‌دانند که امنیت ملی آمریکا را تهدید می‌کند.
۱۲ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۳۹
 
روزنامه «ایندیپندنت» گزارش داده است که «علی بن عبدالعزیز الشبل» طرحی را برای تخریب کامل مسجد النبی و نبش قبر پیامبر اسلام، به مقامات سعودی ارائه کرده است.
۱۲ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۳۹
 
منبعی آگاه در استان نینوا اعلام کرد که اعضای گروه داعش پایگاه‌های خود را در شهر موصل تخلیه کرده‌اند.
از وطن فروشان جايزه بگير تا مظلوم نمایی دولتی!
تیتر « روحانی در مقابل بازترسیم خط قرمز فتنه چه خواهد کرد؟!» به بررسی نحوه رفتار و مواجهه روحانی با خطاب اخیر مقام معظم رهبری به دولتی ها در زمینه بازترسیم خط قرمز «فتنه» می‌پردازد...
۱۲ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۳۶
 
رئیس ستاد توسعه اقتصادی ایران و عراق با بیان این که استفاده از ظرفیت گردشگری حلال و گردشگری سلامت لازم است، گفت: روادید بین ایران و عراق باید برداشته شود، ظرفیت مبادلات ایران و عراق تا ۳۰ میلیارد دلار قابل افزایش است.
۱۲ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۳۶
 
مقامات رژیم صهیونیستی مدعی شدند، پهپادی که روز یکشنبه وزارت جنگ این رژیم با موشک پاتریوت هدف قرار داد، ایرانی بوده است.
۱۱ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۲۲:۳۴
 
به دنبال اعلام وزارت کشور عربستان مبنی بر دستگیری 88 نفر از "گروه گمراه"در عملیات امنیتی، یک افسر بحرینی جدا شده و وابسته به گروهک تکفیری داعش به مقامات سعودی هشدار داد که این اقدام هزینه سنگینی برای آنان در پی خواهد داشت.
۱۱ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۲۲:۳۳
 
جاش ارنست با اشاره به ویدئوی سر بریده شدن دومین گروگان آمریکایی گفت که نمی‌تواند صحت این ویدئو را تایید کند.
۱۱ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۱۰
 
تردد انواع ماشین‌های لوکس و گران‌قیمت در سطح کشور به ویژه خیابان‌های شمال تهران به یک واقعیت انکارناپذیر تبدیل شده است که بدون نگاه به آمارهای مربوط به واردات خودرو می‌توان اذعان داشت واردات خودرو در ماه‌های اخیر با رشد قابل توجهی همراه شده است.
۱۱ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۵۳
 
تروریست‌های عضو گروهک تکفیری داعش، مسجد و مقبرۀ دیگری را در استان نینوا در شمال عراق منفجر کردند.
۱۱ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۴۹
 
تغییر رای ۳ عضو شورای شهر، سرنوشت ریاست ساختمان خیابان بهشت را عوض کرد تا مهدی چمران بعد از یک‌سال وقفه دوباره صندلی ۱۰ ساله ریاست خود را در شورا پس بگیرد.
۱۱ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۴۱
 
تیم ملی والیبال ایران در دومین بازی خود در مسابقات قهرمان جهان توانست قهرمان لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۴ را شکست دهد.
۱۱ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۳۸
 
دبیر شورای عالی اطلاع رسانی و عضو شورای عالی فضای مجازی گفت: عده ای می خواهند ما را فناور ستیز نشان دهند ما مخالفتی با پهنای باند، شبکه های ارتباطی مکالمه تصویری و غیره نداریم که تمام این ها فناوری است ولی اگر شرایط و ملاحظاتی کنار آن نباشد شرایطی حاصل می شود که این فناوری به ضد خود تبدیل می شود.