آرشيو
نمايش خبر در تاريخ :
نوع مطلب :  
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۲
 
در پی حادثه ریزش ساختمان پلاسکو، اعضای هیات مدیره ساختمان پلاسکو به دادسرا احضار شدند.
۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۹
 
بیش از پانصد تن از تروریست های داعش در اطراف تدمر و دیر الزور به هلاکت رسیدند.
۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۸
 
پس از ماجرای ساختمان پلاسکو مد شده است نوشتن یادداشت و مقاله و توئیت در مذمت ایرانی هایی که راه به آمبولانس نداده اند یا در محل انفجار تجمع کرده اند یا مثلا با ساختمان در حال سوختن سلفی گرفته اند و بلافاصله هم فریادها بلند از «بحران فرهنگی در جامعه» و مرگ فرهنگ و انسانیت و هزار نیش و کنایه دیگر از جنس ...
۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۶
 
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، علت حکم فرما شدن سکوت در محل حادثه ساختمان پلاسکو را، استفاده از سگ های زنده یاب عنوان کرد.
۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۳
 
الان هم می دانم که شهدا زنده اند. من گاهی حسشان می کنم همیشه احساس کرده ام که محمد در طبقه بالا ی خانه مان راه می رود. ولی هر بار که به طبقه بالا می روم می بینم که نیست.
۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۵
 
سخنگوی سازمان آتش نشانی گفت: به یقین رسیدیم که فردی در موتور خانه پلاسکو حضور ندارد.
۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۰
 
مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) گفت: شهدای آتش نشان حادثه پلاسکو در قطعه ۵۰ بهشت زهرا (س) دفن می شوند.
۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۹
 
سخنگوی جامعه روحانیت گفت نشانه‌ها حاکی از عدم انتخاب دوباره روحانی است.
۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۸
 
سخنان رئیس‌جمهور جدید آمریکا همانند جمع‌بندی دموکرات‌ها در دولت قبل نشان می‌دهد که برخلاف تبلیغات گسترده در داخل ایران، آمریکا قادر به انجام جنگ جدید نیست.
پاسخ‌های لوکس به مشکلات مردم !؟
یکی دیگر از پاسخ‌های لوکسی که رئیس جمهور به منتتقدان برجام داد این بود که:«مسائل بانکی ما با دولت‌ها و بانکهای بزرگ دنیا به صورت عالی است»!. این سخن نیز نه تنها مایه تعجب منتقدان...
۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۵۴
 
وزیر کار از آغاز پرداخت مستمری به خانواده شهدای حادثه پلاسکو بدون تشریفات قانونی خبرداد.
۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۴۸
 
آرزویش رفتن به کربلا و شهادت بود. از زمانی که به جبهه رفته بود، روحیه‌اش قوی شد. علی‌اصغرمی‌گفت: «اگر می‌گویید مسلمانید باید در عمل مسلمانی کنید نه در حرف، ما باید شیعه واقعی علی(ع) باشیم و اگر کسی به شما بدی کرد شما به او نیکی کنید تا انسان شود.»
۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۲۱
 
رییس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی با بیان اینکه این ساختمان قبل از انقلاب ساخته شده و سرقفلی همه واحدهای آن به مردم واگذار شده بود عنوان کرد: بنابراین ما هیچ چیزی در اختیار نداشتیم جز اصل مالکیت ساختمان. البته ما هم مسئولیتی داریم و از زیر بار مسئولیت شانه خالی نمی کنیم.
۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۱۸
 
وزیر اطلاعات اعلام کرد که هر نوع احتمالی درباره حادثه پلاسکو را رصد و بررسی کرده‌ایم و تا کنون به هیچ مورد مشکوکی نرسیده‌ایم.
۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۱۶
 
مشاور فرهنگی رییس جمهور با اشاره به نقش فرهنگ در برون رفت از بحران‌های منطقه‌ای گفت: تنها مسیر نپیموده سیاستمداران حضور در عرصه فرهنگ است.
۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۱۵
 
یکی از آتشنشانان با اضطراب نظاره‌گر فرآیند آواربرداری برای یافتن قهرمانان زیر آواره مانده.
۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۰۹
 
قضیه به همین سادگی است... ستاد دولت یازدهم قصد دارد با کنسرو تن ماهی، ایرباس و کنسرت، آرای مردم در انتخابات آتی را به سمت خود جهت بدهد!
مسئولان وظیفه‌ی فوری را بر هر حرف و حدیثی مقدم بدارند
مسئولان کار مجاهدانه‌ی خود را ادامه دهند و وظیفه‌ی فوری را بر هر حرف و حدیثی مقدم بدارند. خداوند کمک فرماید...
۳۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۲
 
رئیس اسبق سازمان صداوسیما از برنامه‌اش برای انتخابات سال آینده و دشواری‌های حسن روحانی در مسیر باقی‌مانده تا اردیبهشت ۹۶ می‌گوید.
۳۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۵۴
 
یکی از مراجع تقلید گفت: در سریال معمای شاه نباید برای نمایش فساد جنسی دربار همه چیز را به نمایش گذاشت و یا زنان را با این جلوه‌ها در معرض عموم قرار داد و از موسیقی‌های آنچنانی استفاده کرد.