Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 44155
۱۴ نظر
دربيانيه سازمان اجرایی انصار حزب‌الله مطرح شد؛
اعلام ضرب الاجل براي سازمان سينمايي وزارت ارشاد
سه شنبه ۷ آذر ۱۳۹۱ ساعت ۱۱:۲۷
 
مردم متدين با اقتدا به امام شهيدشان راسا وارد عمل گرديده و با عمل به ترتيبات بند"م"وصيتنامه امام خميني(ره) اعتراض خود را در عرصه عمل و با تحصن در مقابل ساختمان وزارت ارشاد ادامه خواهند داد.
به گزارش پایگاه خبری انصار حزب الله,در پی اعلام اکران فیلمی مبتذل به کارگردانی جیرانی سازمان اجرایی انصارحزب الله بیانیه ای به شرح ذیل صادر کرد.
 
امام حسين عليه‌السلام: خداوند از آن رو امر به معروف و نهي از منکر را نخستين فريضه قرار داده، چون که مي‌دانست هنگامي که اين فريضه اداء گردد بقيه فرايض اعم از آسان و دشوار به پا داشته مي‌شود. (النهايه- ج۳- ص۴۲) 

۱۹ مهرماه سال جاري انصار حزب‌الله ايران از سوي هزارن عضو خود در سراسر كشور، با استناد به ماده ۶۳۹ قانون مجازات اسلامي از جواد شمقدري رئيس سازمان سينمايي وزارت ارشاد اسلامي به عنوان مسئول ارائه مجوز به ۴ فيلم "برف روي كاج‌ها"، "پل چوبي"، "من مادر هستم" و"من همسرش هستم" و نمايش عمومي آن در سينماهاي كشور به دادستان تهران شكايت نمود و در مقابل سازمان سينمايي نيز در يك عقب نشيني آشكار توقف نمايش عمومي آن را اعلام كرد. 

اما با گذشت يك ماه از اعلام وصول شكايت امت حزب‌الله هنوز هيچ نشانه‌اي از رسيدگي به اين شكايت مشاهده نمي‌گردد. اين درحالي است كه سازمان سينمايي، اين تعلل قوه قضائيه در رسيدگي به اتهامات رئيس سازمان سينمايي را حمل بر مسامحه در شرايط كنوني كشور نموده و با فرصت‌طلبي در هنگامه فرارسيدن ايام عزاي سالار شهيدان، رسما آغاز نمايش عمومي كثيف‌ترين فيلم ساخته شده در حلقه مجموعه فيلم‌هاي موجود با موضوع خيانت را از هشتم آذرماه سال جاري اعلام نموده است، تا از مماشات قوه قضائيه و مصروف شدن توان متدينين در مراسم عزاداري امام حسين عليه‌السلام حداكثر بهره‌برداري را کرده و با نمايش عمومي فحشا به عادي‌سازي زنا پرداخته و بخش اعظمي از جامعه را مبتلا به اين فحشا نشان دهد تا درد جامعه روشنفكرنماي سازنده چنين آثار مستهجني به ناحق به كل امت شهيدپرور ايران تعميم داده شود. 

امروز سازمان اجرايي انصار حزب‌الله به نمايندگي از هزاران عضو خود ضمن اقامه اعتراض به قوه قضائيه به دليل فراهم آوردن فرصت براي هتاكان به دين و شريعت و به سخره گيرندگان نظام و انقلاب و خون شهدا، اعلام مي‌دارد: امت هميشه در صحنه حزب‌الله در برابر عملكرد شنيع سازمان سينمايي هشيار است و بدينوسيله هشدار مي‌‌دهد كه اين سازمان موظف به پيروي از احكام اسلام و راي علماي دين بوده و دراين راستا تا پايان وقت اداري روز سه‌شنبه ۷ آذر مهلت دارد حكم لغو مجوز نمايش عمومي فيلم كثيف "من مادرهستم" را اعلام نمايد؛ در غير اين صورت مردم متدين با اقتدا به امام شهيدشان راسا وارد عمل گرديده و با عمل به ترتيبات بند"م"وصيتنامه امام خميني(ره) اعتراض خود را در عرصه عمل و با تحصن در مقابل ساختمان وزارت ارشاد ادامه خواهند داد. بديهي است توقف اجراي ترتييات بند "م" موكول به تمكين مسئولين بي‌مسئوليت در برابر مطالبه برحق مردم خواهد بود. 

وَالْعَاقِبه‌ لِلْمُتَّقِينَ
سازمان اجرايي انصارحزب‌الله ايران

۱۳۹۱-۰۹-۲۴ ۱۵:۴۰:۱۱
شماها دارید از اون طرف پشت بوم می افتیدا
محمد
۱۳۹۱-۰۹-۱۴ ۱۶:۴۷:۳۴
روش هاي اجراي امر به معروف ونهي از منكر به سه صورت است قلبي ولساني و يدي الان ديگر هنگام عمل به امر به معروف ونهي از منكر يدي است هر شيعه وظيفه دارد كه اين قانوني را كه حسين(ع) پيشواي ما به خاطر آن به شهادت رسيده بدرستي به انجام برساند حداقل اين عمل هم پايين كشيدن اين فيلم از پرده سينماست هرچه زودتر بهتر يادمان نرود امام وشهدا نظاره گر اعمال مايند.
ها
۱۳۹۱-۰۹-۱۴ ۰۳:۱۸:۵۳
خواهشمند است بیشتر فکر کنید
حسين
۱۳۹۱-۰۹-۱۳ ۲۲:۴۰:۳۶
فقط كافيه فراخوان بديد.من نامردم اگه نيام.ديگه شورشو دراوردن.بسه هرغلطي كردن سكوت كرديم.جونم تواين راه بره بهتره تا شاهد كثافت كارياشون باشم.
یه آدم معمولی
۱۳۹۱-۰۹-۰۸ ۰۸:۱۸:۰۷
شما را به خدا قسم می دهم جلوی این فیلم رو بگیرید. علاوه بر تضاد محتوی این فیلم با شعائر مذهبی ما، این فیلم اثرات بسیار بدی بر روی افکار و رفتار جامعه بخصوص قشر جوان داره. این فیلم 100% جهت تخریب بنیاد خانواده در یک کشور اسلامی تهیه شده و به صورت عمدی دین و مذهب و اخلاقیات و کرامت خانواده را به نابودی می کشاند. با سازندگان این فیلم باید برخورد قاطع شود تا پیش از تهیه فیلم کمی فکر کنند. اگه خیلی به فاحشه گری علاقه مندند می توانند در زندگی خصوصی خودشان انجام بدند ولی سینما و جامعه محل اعمال نظر این افراد نیست.....
دانشجوی بسیجی
۱۳۹۱-۰۹-۰۷ ۱۸:۳۲:۱۳
علامه مصباح يزدي اظهار داشت: وجوب شرکت در جنگ نرم همانند واجب بودن حضور در جنگ نظامی با دشمنان است و در این میان آنچه اهمیت دارد خلوص نیت افراد است
movahed
۱۳۹۱-۰۹-۰۷ ۱۸:۲۷:۵۴
جالب است فقط در سایت ها و روزنامه ها اعتراض می شود که فلان فیلم اشاعه فساد است و...با زدن مطلب که کار درست نمی شود چرا مرجعی برای رسیدگی به این دغدغه ها درست نمی شود.چرا مدعی العموم نسبت به این فجایع و جنایات فرهنگی سکوت کرده است. چرا فقط امت حزب الله باید در صحنه مبارزه با فساد حاضر باشد سایر دستگاهها کجایند مگر نظام اسلامی نیست پس چر به یه عده برای اشاعه فساد در جامعه مجال جولان داده می شئد
۱۳۹۱-۰۹-۰۷ ۱۸:۲۳:۵۳
چرا اجازه ساخت چنین آثاری داده می شود جالب است این گونه فیلم ها پس از نمایش عمومی به سرعت در شبکه نمایش خانگی پخش بعدهم به سیما می رود باید بصورت جدی اگر اکران شد با آن مقابله شود!
zahra
۱۳۹۱-۰۹-۰۷ ۱۷:۳۵:۰۰
چرا قوه قضائیه به شکایت رسیدگی نکرده. در اشاعه فسادی که توسط اکران این فیلم صورت میکیرد با سازمان سینمایی شریک خواهد بود
۱۳۹۱-۰۹-۰۷ ۱۷:۲۸:۵۷
تاحالا فکر کردیم اگر کلا سینما تعطیل شود آب از آب تکان نمی خورد و در روند زندگی مردم هیچ مشکلی پیش نمی آید. پس چرا در برخورد با آن تعلل می شود
alda
۱۳۹۱-۰۹-۰۷ ۱۷:۲۶:۴۷
باید درب این سینمای فاسد را گل گرفت!!!
شوریده
۱۳۹۱-۰۹-۰۷ ۱۷:۱۶:۴۷
سینمایی که بازیگرانش برهنگی و ابتذال سینمای غرب را الگوی خود قرار داده بیشتر از این انتظار نیست.
آرش
۱۳۹۱-۰۹-۰۷ ۱۷:۱۴:۵۵
وضعیت اسفبار سینما را با این مدیریت پایانی نیست! قطعااین حرکت خداپسندانه حزبالله مشت محکمی بر دهان حامیان گسترش فساد و دلالان هرزگی است.
محسن شمس الدینی مقدم
۱۳۹۱-۰۹-۰۷ ۱۷:۰۰:۲۳
با سلام
بنده هم از شهرستان کهنوج به عنوان عضو کوچکی از انصار حزب الله حمایت خود را اعلام میکنم .