Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 861
عضو انصارحزب‌الله استان گلستان:
مطالبه امت حزب‌الله از مجلس خبرگان، تير خلاص بر فتنه‌گران است
پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۸۹ ساعت ۱۰:۵۰
 
کساني که فتنه‌‌گران از حاشيه امن آنها سوءاستفاده نموده يا از ايشان خط مي‌گيرند نيز بايد همچون فتنه‌گران بي‌آبرو و به وسيله مردم طرد شوند؛ چرا که حاميان فتنه‌گران در خيانت به ملت و خدمت به دشمن با آنها شريکند.
حجت‌الاسلام حسن‌زاده عضو انصارحزب‌الله استان گلستان در جمع هيئت‌هاي مذهبي گرگان در جوار حرم مطهر ثامن‌الحجج(ع) با تاکيد بر ضرورت بصيرت‌افزايي، تلاش و همت مضاعف حزب‌الله در افشاي ماهيت منافقين جديد را از اهم تکاليف ذاتي ولايتمداران دانست. 

وي گفت: امروز بحمدالله با هوشياري امت حزب‌الله و هميشه در صحنه در حمايت قاطعانه از رهبر فرزانه انقلاب و همچنين تدابير توام با سعه صدر ودر عين حال شجاعت و استقامت امام خامنه‌اي، سران فتنه به يک مرده سياسي تبديل شده‌اند و توانايي موج‌سازي در جامعه را ندارند؛ چرا که پس از انتخابات تاکنون حتي نزديکان موسوي، کروبي و خاتمي به اين باور رسيدند که ايشان مهره سوخته غرب هستند و نزد ملت هيچ جايگاهي ندارند. 

عضو انصارحزب‌الله استان گلستان افزود: همان‌گونه که حضرت موسي‌(ع) با فرعون که مشکل اصلي بود درگير شد و به مقابله پرداخت لازم است نيروهاي حزب‌اللهي نيز با تبعيت از سنت و سيره عملي بزرگان ديني همچون سيدالشهدا(ع) براي برطرف نمودن معضلات ومشکلات جامعه در صدد اصلاح مشکلات اصلي برآيند. امام حسين(ع) براي احياي سنت‌هاي رسول خدا و ارزشهاي ديني مانع بزرگ را يزيد ملعون ديد و از همين رو در مقابل او قيام کرد. 

وي گفت: فتنه سال گذشته کشور ما را واکسينه کرد اما بايد تلاش کرد تا ميکروب‌هاي سياسي از بين بروند همان‌گونه که سران فتنه از بين رفته‌اند، اما نبايد از حاميان اصلي آنها غافل شد. کساني که فتنه‌‌گران از حاشيه امن آنها سوءاستفاده نموده يا از ايشان خط مي‌گيرند نيز بايد همچون فتنه‌گران بي‌آبرو و به وسيله مردم طرد شوند؛ چرا که حاميان فتنه‌گران در خيانت به ملت و خدمت به دشمن با آنها شريکند. کساني که ادعا مي‌کنند تابع رهبري هستند اما در عمل تمام قد در مقابل مواضع رهبري و انتظارات معظم‌له ايستادگي مي‌کنند منافق و دو‌چهره‌اند. 

کساني که با نامه‌نگاري بي‌ادبانه به رهبر فرزانه انقلاب جاده‌صاف‌کن دشمن شدند تا هجمه سازمان يافته عليه تمامي آرمانهاي انقلاب صورت گيرد از مصاديق پياده‌نظام دشمنان قسم خورده انقلاب هستند. 

کساني که مصالح اطرافيان خود را بر مصالح نظامي که بر پايه خون ۳۰۰ هزار شهيد شکل گرفته ترجيح مي‌دهند و از جايگاه خويش براي ماله‌کشي بر مفاسد اقتصادي، اخلاقي و سياسي فرزندان خويش سوءاستفاده مي‌کنند؛ مطرود ملتند. 

کساني که مواضع و اظهار نظرهاي تامل‌برانگيزشان موجبات شعف و شادي دشمنان اسلام و انقلاب عزيز را در چندين سال گذشته به‌ويژه در دوران ۸ ماه دفاع مقدس ملت ايران عليه فتنه‌گران فراهم آورده، هيچ سنخيتي با امت عاشورايي حضرت امام(ره) و ياران بصير امام خامنه‌اي ندارند و امکان حضور در مناصب و جايگاههاي مهم نظام اسلامي نيز بايد از ايشان سلب شود. اميد است علماي مجاهد و اسلام‌شناس واقعي که خبرگان امت و نمايندگان ملتند باتوجه به اين مهم در اجلاس آتي خبرگان، تيرخلاص را بر پيکره پوسيده فتنه‌گران فرود آورند تا دشمنان بيش از پيش مايوس و نااميد گردند. 

حسن‌زاده گفت: اميد است شأن و جايگاه رفيع مجلس خبرگان رهبري با درايت و اقدام قاطعانه و انقلابي نمايندگان محترم اين مجلس حفظ شود. نبايد فراموش کرد که حضرت امام(ره) درباره اين مجلس سفارش اکيد مي‌فرمودند به عنوان نمونه در صحيفه نور ج ۱۷، ص۸۸ مي‌فرمايند: مجلس خبرگان يک مجلسي است که بايد شما و ملت بدانند که اين مجلس پشتوانه کشور است براي حفظ امنيت کشور و حفظ استقلال کشور و حفظ آزادي براي کشور. 

رهبر فرزانه انقلاب نيز درباره اهميت اين مجلس در ديدار خبرگان ملت ۹/۶/۸۵ تصريح فرمودند: «مجلس خبرگان پايگاه و جايگاه بسيار رفيع و باعظمتي دارد... اين مجلس هميشه بايد متوجه اوضاع باشد. مسايل جاري و مهم و اساسي کشور را دايما مورد سنجش قرار دهد...» 

لذا آحاد امت حزب‌اللهي که با حضور در ۹ دي و ۲۲ بهمن سال گذشته فتنه‌گران را لگدمال و اربابان خارجي آنها را با سيلي محکمي نااميد ساختند، امروز انتظار و مطالبه‌شان از اعضاي محترم خبرگان اين است کساني را که موجبات شادي و اميد دشمنان را فراهم آورده‌اند، از اين مجلس اخراج نمايند تا دشمنان و معاندان نااميد و به تبع آن خوار و ذليل گردند.