Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 127424
نامه مدرس حوزه علمیه آیت‌الله ایروانی:
از اقدام انقلابی یالثارات قدردانی می‌کنیم!
سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۳۱
 
برخی شخصیت‌های تأثیر‌گذار که باید اسوه و نمونه اخلاقی و رفتارهای خوبی برای مردم و جوانان باشند متاسفانه در این جنگ نرم، خود را باخته و پیاده نظام دشمنان شرف و انسانیت شده‌اند...
پایگاه خبری انصارحزب‌الله: حجت‌الاسلام والمسلین شیخ حامد وفسی مدرس حوزه علمیه آیت‌الله ایروانی پس از اطلاع از شانتاژ عناصر معلوم‌الحال علیه یالثارات، ضمن ارسال نامه‌ای از اقدام تحریک‌آمیز و فسادخیز برخی هنرمندان در جشن حافظ، مراتب حمایت خود از نهی از منکر برحق یالثارات اعلام کرد. متن کامل نوشتار ایشان درپی می‌آید:

حضور محترم برادران در هفته نامه یالثارات‌الحسین علیه‌السلام

بنده به عنوان یک طلبه و سرباز کوچک در جبهه فرهنگی از توجه این هفته‌نامه و اقدام انقلابی در دفاع از ارزش‌های دینی و الهی تشکر و قدردانی می‌نمایم.

وظیفه تمام رسانه‌ها و نهادهای فرهنگی و ارزشی کشور، واجب شرعی و قانونی است که مردم را نسبت به معروف و منکرها آگاهی دهند. ولی متاسفانه وزارت‌ها و نهادهای محترم و رسانه‌ملی نه تنها اقدام جدی و بازدارنده ندارند بلکه خودشان گاهی منکر را اشاعه می‌دهند.

فحشا بزرگترین آفت جوامع بشری است و به صورت گناهان متعددی بروز و ظهور دارد. یک گروه از این گناهان جنبه اقتصادی دارند مثل رشوه و ربا یا غارت بیت‌المال و گروه دیگر از این گناهان جنبه‌فسادهای اخلاقی و اجتماعی دارند که یکی از مهم‌ترین آن‌ها برای زنان، خودآرایی و لباس‌های تنگ و بدن‌نما و یا آرایش‌هایی که کم و زیاد آن موجب تحریک جنسی و آثار آن از بین رفتن کیان خانواده و اخلاقیات و نابودی عفت در جامعه است و برای مردان در همین رابطه شوهران چنین زنانی هستند که با بی‌غیرتی اجازه ظهور آنان را در اجتماع می‌دهند و رضایت عملی چنین مردانی دیاثت نامیده می‌شود، زنان و مردان باید به وسیله قوه انتظامی یا قضایی نهی از منکر و اگر نپذیرفتند حد یا تعزیر بر آنان جاری شود. همچنین باید توجه نمود که گسترش و زیادی افراد و طرفداران فحشاء آن را مباح نمی‌کند.

اگر قوه قضائیه و نیروی انتظامی و نهادهای فرهنگی آن‌چنان که در خور نظام اسلامی هست عمل می‌کردند ما امروزه شاهد این صحنه‌های زشت در مراسم و خیابان‌های شهرهای بزرگ نبودیم.

از طرف دیگر برخی شخصیت‌های تأثیر‌گذار که باید اسوه و نمونه اخلاقی و رفتارهای خوبی برای مردم و جوانان باشند متاسفانه در این جنگ نرم، خود را باخته و پیاده نظام دشمنان شرف و انسانیت شده‌اند، خوب است این افراد هم‌اکنون پس از آگاهی نسبت به این گناهان در پیشگاه خداوند متعال و مردم خوب کشورمان توبه کرده به آغوش ملت بازگشته و به صراط مستقیم شرافت و مکتب پرافتخار اهل‌بیت بازگردند.

والسلام- حامد وفسی
مدرسه علمیه آیت‌الله ایروانی