داخلی فرهنگی خبر
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 3422
۵۰ نظر
صحنه های شرم آور در اردوی دانشجویی؛چه کسی پاسخگوست؟
پنجشنبه ۱ ارديبهشت ۱۳۹۰ ساعت ۱۱:۳۳
 
غفلت سنگين متولیان امر در برابر رشد روزافزون بي‌حجابي، بي‌عفتي و گسترش وحشتناک مفاسد اخلاقي و البته همراهي و تسهيل در مسير گسترش آن در بسياري از مواقع (مانند آنچه در تصاير مشاهده مي‌کنيد!) دست دشمن را براي طراحي براندازي نرم و خانه به خانه کاملا باز گذاشته است، تهاجمي که به تعبير مولاي متقيان هر ملتي را ذليل خواهد کرد و تهاجمي که سرباز مهاجم و قربانيان و امکانات و تلفات آن همه و همه، دروني و خودي‌اند! در اين عرصه سهم شما از مقابله با اين تهاجم کشنده چيست؟!

به گزارش پایگاه خبری انصار حزب الله: اردوی مختلط دانشجویی منتسب به یکی از واحدهای دانشگاه آزاد با عنوان گل گشت نوروزی با تدارک ویژه ای از سوی متولیان،برگزار شد. 

بی حجابی دختران دانشجو ، شوخی های زننده دانشجویان و اجرای زنده موسیقی مبتذل در فضای اختلاط ، بی بندو باری و... از جمله جلوه های ویژه این اردو بود. 

این اتفاقات در حالی رخ می دهد که غفلت سنگين متولیان امر در برابر رشد روزافزون بي‌حجابي، بي‌عفتي و گسترش وحشتناک مفاسد اخلاقي و البته همراهي و تسهيل در مسير گسترش آن در بسياري از مواقع (مانند آنچه در تصاير مشاهده مي‌کنيد!) دست دشمن را براي طراحي براندازي نرم و خانه به خانه کاملا باز گذاشته است، تهاجمي که به تعبير مولاي متقيان هر ملتي را ذليل خواهد کرد و تهاجمي که سرباز مهاجم و قربانيان و امکانات و تلفات آن همه و همه، دروني و خودي‌اند! در اين عرصه سهم شما از مقابله با اين تهاجم کشنده چيست؟! 

با ديدن اين تصاوير که صرفا گوشه‌هايي محدود از فضاي حاکم بر برخی اردوهای دانشجویی را نمايش مي‌گذارد مي‌توان به کنه مقاله نشريه انگليسي ديلي‌گراف پي برد! 

آنجا که براي نابودي جمهوري اسلامي انفجار «بمب سکس» را برتر از هر روش سياسي و نظامي معرفي کرده است! انفجاري خاموش و البته بسيار موثر که صورت‌بندي ديگري از جنگ نرم را به نمايش مي‌گذارد،
آرش
۱۳۹۰-۰۲-۰۱ ۱۳:۴۴:۱۶
چقدر لذت می برم از شادی مردم !
و صد برابر از آن خوشحال می شوم از حرص خوردن جماعت حزب الله! . دانشگاه ها از دستتون خارج شده شده ، از حسادت بترکید.
جوادی
۱۳۹۰-۰۲-۰۱ ۱۳:۴۲:۱۹
با منتشر کردن این عکسها اتفاقی نمیفته چرا که مسئولین خودشان را به خواب زده اند و بابا یه اقدامی یه کاری! داریم غرق می شیم و اون وقت راحت نشستیم و تماشا می کنیم!
متین
۱۳۹۰-۰۲-۰۱ ۱۳:۳۹:۱۶
بابا کجای کاری! اتفاقات به مراتب فاجعه بارتر در زیر پوست شهر روی می دهد به نظر می رسد که روزگاری نه چندان دور با این وضعیت به عاقبت آندولس گرفتار شویم
علي
۱۳۹۰-۰۲-۰۱ ۱۲:۴۸:۲۰
خدا لعنت كند خاتمي را كه بنيانگذار اين حركت بود
۱۳۹۰-۰۲-۰۱ ۱۲:۲۲:۴۲
ای ول. دمتون گرم با این عکسهای تاپ
۱۲۳۴