Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 90449
۱۷ نظر
پاسخ انصارحزب‌الله به اظهارات رئیس مرکز اطلاع رساني وزارت کشور
دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۱۴
 
با کمال تاسف برخي مديرات وزارت کشور به جاي عمل به وظايف قانوني خود در خصوص مقابله با بي‌حجابي و بي‌عفتي رايج در کشور، مقابله با ناهيان از منکر و امت حزب‌الله را سرلوحه اقدامات خود قرار داده و تلاش مي‌کنند در برابر عمل به فريضه نهي از منکر و امر به معروف مانع تراشي کنند!
پایگاه خبری انصارحزب الله- با توجه به اظهارات رئيس مرکز اطلاع رساني وزارت کشور در خصوص تذکر وزارت کشور به مجموعه انصارحزب‌الله در خصوص غير قانوني بودن نهي از منکر و امر به معروف به صورت جمعي (منتشر شده در سايت تدبير) روابط عمومي انصارحزب‌الله توضيحات زير را جهت استحضار عموم منتشر کرد:

۱- تا لحظه تنظيم اين يادداشت (۱۳/۵/۹۳)هيچ تذکري از جانب وزارت کشور به مجموعه انصارحزب‌الله واصل نشده است! لذا شايسته است رئيس محترم مرکز اطلاع رساني وزارت کشور منابع خبري خود را مورد بازبيني قرار دهند!

۲- بعيد است دانش حقوقی عزيزان وزارت کشور در حدي باشد که بدون استناد به مواد قانوني و به صورت کلي انجام وظيفه شرعي و قانوني امر به معروف ونهي از منکر به صورت جمعي را ممنوع و انجام آن را تخلف بدانند!

کساني که با مقدمات علم حقوق و الفباي آن آشنا هستند به خوبي مي دانند که انجام هر عملي مجاز است مگر آن که به تصريح قانون ممنوع شده باشد! وقتي رياست مرکز اطلاع رساني وزارت کشور انجام جمعي واجب الهي و قانوني امر به معروف و نهي از منکر را ممنوع و تخلف مي‌خوانند لازم است که مستندات حقوقي و قانوني خود را ارائه کنند! در غير اين صورت بيانات ايشان صرفا نظر شخصي تلقي شده و هيچ پيامد قانوني و حقوقي نخواهد داشت!

۳- با کمال تاسف برخي مديرات وزارت کشور به جاي عمل به وظايف قانوني خود در خصوص مقابله با بي‌حجابي و بي‌عفتي رايج در کشور، مقابله با ناهيان از منکر و امت حزب‌الله را سرلوحه اقدامات خود قرار داده و تلاش مي‌کنند در برابر عمل به فريضه نهي از منکر و امر به معروف مانع تراشي کنند!

۴- مدتي پيش وزارت کشور سالن خود را براي برپايي جشن مفتضح و شرم‌آور جماعتي بي‌حجاب و قانون‌شکن اجاره داده بود! عجيب است که رئيس مرکز اطلاع رساني وزارت کشور در خصوص اين قانون شکني گسترده آن هم در طبقه اول وزارت کشور هيچ اظهار نظري نکرده‌اند! شايد در نظر اين عزيز بي‌حجابي و نقض آشکار قوانين الهي و ملي در ساختمان وزارت کشور مجاز و نهي از منکر و امر به معروف در کوي و برزن کشور امام زمان(عج) تخلف محسوب مي‌شود!

۵- عليرغم توضيحات پيش گفته و روشنگري‌هاي مکرري که تا به حال در پاسخ به برخي ابهامات تعدادي از رسانه‌ها از طرف روابط عمومي انصارحزب‌الله ارائه و منتشر شده است، انصارحزب الله حاضر به ارائه هر نوع توضيح و روشنگري مورد نياز براي مسئولان وزارت کشور در اين خصوص مي‌باشد. گزيده کلام آنکه اصل اجراي اين فريضه در جامعه منوط به توافق و يا عدم توافق هيچ ارگاني نيست هر چند در تدابير انديشيده براي اجراي جمعي اين فريضه هيچ تعارضي ميان وظايف قانوني وزارت کشور و امر به معروف جمعي انصارحزب‌الله وجود نداشته و ندارد.
هر چند برادران پليس امنيت نيروي انتظامي در جريان کم و کيف برنامه قرار داشته و اين ارتباط و هماهنگي مستمر خواهد بود.

والسلام
روابط عمومي انصارحزب‌الله

ميثم
۱۳۹۳-۰۷-۰۸ ۱۶:۲۱:۰۲
سلام بر شما برادران, افرين. برشما, به هيج عنوان کم نياريد, مسولان کشور هواسشون جمع کنند, بابرادران بسيج لج نکن
ایرانی
۱۳۹۳-۰۷-۰۲ ۰۹:۵۴:۰۵
بنام پروردگار یکتا
عزیزان حزب الله از شما خواهش میکنم یک مسئله ای را که رسانه ای میکنید از تمام ابعاد و زوایا به آن بنگرید شما چرا مسئله حجاب را از دیدگاه خود و کورکورانه بررسی میکنید!
مثلا موتوریهای شما بیان خیابان و درگیری بوجود بیاد چی میشه !
شما باید از طریق فرهنگ سازی و دهها روش دیگر جامعه را سوق به حجاب فاطمی بنمایید.
خلاصه تبعات این کار بیشتر و خیلی بیشتر از خودش هست.
والسلام
ايمان
۱۳۹۳-۰۶-۲۹ ۱۵:۵۹:۵۷
سلام خدا بر برادران خستگي ناپذير انصار حزب الله. جامعه دچار بي عفتي و ناپاكي شده و بايد جامعه را از ناپاكي زدود. ياحق برادارن بسيجي . مخلص شما سيٌد ايمان ذوالفقاري
جواد
۱۳۹۳-۰۶-۲۹ ۱۵:۳۴:۱۸
احیای امر به معروف ونهی ازمنکر که سنت فراموش شده پیامبر(ص) است نیاز به یک حرکت جهادی مانند قیام امام حسین(ع)دارد
كاوياني
۱۳۹۳-۰۶-۲۴ ۱۷:۱۴:۵۹
با سلام من از بابلسر به شما خسته نباشيد مي گويم و از شما حمايت مي كنم با تشكر
مصطفی
۱۳۹۳-۰۶-۰۹ ۱۴:۴۸:۳۴
عمل به قانون اساسی ضامن زندگی امن است باهر دیدگاهی، خداهمه رابه راه راست هدایت کند. به امید ظهور حضرت مهدی عج
حق گو
۱۳۹۳-۰۶-۰۳ ۲۲:۲۲:۵۸
هرکه بگندد نمکش میزنند وای به روزیکه بگندد نمک لطفا این بیت شعر را برای طبقه اول وزارت کشور تابلوش کنید
بسيجي
۱۳۹۳-۰۶-۰۲ ۱۱:۴۴:۲۶
سلام
فقط كوتاه نيايد اگه سست بشيد معلومه تقوا كمه
حامد
۱۳۹۳-۰۵-۲۱ ۱۱:۵۱:۳۰
افرین
احسنت
پیروز و موفق تر از قبل باشید
خدا حافظتان باد
مهدی
۱۳۹۳-۰۵-۲۰ ۱۲:۳۸:۵۷
انشالله با احیای امر به معروف و نهی از منکر توسط مردم مومن و آزاده قلب امام زمان (عج) شاد خواهد شد تا آخرین نفس استوار خواهیم ماند
امین 52
۱۳۹۳-۰۵-۱۶ ۱۱:۴۳:۴۹
اونهایکه مدعی عملکرد برادران انصار هستن بنده حاضرم بامدارک وشواهد شفاف ب بحث قانع کننده بپردازم.
هادی منفرد
۱۳۹۳-۰۵-۱۶ ۰۶:۱۸:۴۴
خوبست مسوولان کشور حواسشان را جمع کنند و یادشان باشد در کشور جمهوری اسلامی ایران زندگی میکنند! نه ایالات متحده...
یه دوست
۱۳۹۳-۰۵-۱۴ ۱۸:۰۲:۲۶
جواب خوبی بود به خصوص بخش هماهنگیش با ناجا!
۱۳۹۳-۰۵-۱۴ ۱۸:۰۰:۳۴
واقعا باید به این دوستان دست مریزاد گفت در این وانفسای سیاسی کاری و دعواهای حزبی و گروهی و قبیله ای و بخوربخورهای دورهمی! به فکر دین و احیای احکام اللهی هستند یاعلی
حسین
۱۳۹۳-۰۵-۱۴ ۱۷:۱۶:۰۱
از نظر این جماعت هدر رفته!!! نمازجماعت هم روزی .... روزگاری.....
۱۲