داخلی سياسی خبر
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 44422
۱ نظر
بیانیه انصارحزب الله تبریز درباره اکران یک فیلم مبتذل
جمعه ۱۰ آذر ۱۳۹۱ ساعت ۱۶:۵۳
 
در بخش دیگری از این بیانیه از دستگاه قضایی خواسته شده است تا عوامل این اقدامات نا شایست را که موجب خددشه دار شدن احساسات انقلابی و ناراحتی خانواده های معظم شهدا گردیده است را تحت پیگرد قرار دهند.
انصارحزب الله تبریز در پی اعتراضات امت حزب الله و  ائمه جمعه به اکران فیلم من مادر هستم بیانیه ای صادر کرد.

در ابتدای این بیانیه در اعتراض به اقدامات غیرمسئولانه وزارت ارشاد که آن را جاده صاف کن دشمنان برای ناتوی فرهنگی خوانده آمده است: ما امت حزب الله تبریزصدور مجوز برای چنین فیلم هایی را که در شأن دولت جمهوری اسلامی نمی باشد، محکوم نموده و هشدار می دهیم که اگر بار دیگر وزارت ارشاد چنین اشتباهات فاحشی را انجام دهد، بی شک جواب دندان شکن فرزندان حضرت سید روح الله و سربازان حضرت سید علی را مشاهده خواهد نمود. 

دراین بیانیه ضمن حمایت از اقدام انقلابی امت حزب الله تهران تاکید شده است, در صورت بی توجهی وزارت ارشاد به اعتراض صورت گرفته ،شاهد پژواگ صدای حزب الله سرتاسر ایران خواهند بود. 

انصارحزب الله تبریز ضمن ابراز خرسندی از اینکه هنوز این فیلم ها در خطه شهید پرور و انقلابی آذربایجان اکران نشده است ، از مسئولین فرهنگی استان خواست از پخش این فیلم در آذربایجان جدا جلوگیری کنند.

در بخش دیگری از این بیانیه از دستگاه قضایی خواسته شده است تا عوامل این اقدامات نا شایست را که موجب خدشه دار شدن احساسات انقلابی و ناراحتی خانواده های معظم شهدا گردیده است را تحت پیگرد قرار دهند.

سه نقطه
۱۳۹۱-۰۹-۱۸ ۱۲:۴۸:۳۵
حضرت آقا فرمودند آینده از آن حزب اللهی ها است نه انصار حزبی ها!
خداوکیلی یک فیلم این همه جار جنجال داره؟!
نمیشد با همون شکایت کار رو درست میکردین حتما باید مردم رو بکشونید وسط خیابون!
ان شاالله خداوند همه را هدایت به صراط مستقیم نماید
التماس دعا
منتظر جواب شما هستم