داخلی فرهنگی خبر
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 3422
۵۰ نظر
صحنه های شرم آور در اردوی دانشجویی؛چه کسی پاسخگوست؟
پنجشنبه ۱ ارديبهشت ۱۳۹۰ ساعت ۱۱:۳۳
 
غفلت سنگين متولیان امر در برابر رشد روزافزون بي‌حجابي، بي‌عفتي و گسترش وحشتناک مفاسد اخلاقي و البته همراهي و تسهيل در مسير گسترش آن در بسياري از مواقع (مانند آنچه در تصاير مشاهده مي‌کنيد!) دست دشمن را براي طراحي براندازي نرم و خانه به خانه کاملا باز گذاشته است، تهاجمي که به تعبير مولاي متقيان هر ملتي را ذليل خواهد کرد و تهاجمي که سرباز مهاجم و قربانيان و امکانات و تلفات آن همه و همه، دروني و خودي‌اند! در اين عرصه سهم شما از مقابله با اين تهاجم کشنده چيست؟!

به گزارش پایگاه خبری انصار حزب الله: اردوی مختلط دانشجویی منتسب به یکی از واحدهای دانشگاه آزاد با عنوان گل گشت نوروزی با تدارک ویژه ای از سوی متولیان،برگزار شد. 

بی حجابی دختران دانشجو ، شوخی های زننده دانشجویان و اجرای زنده موسیقی مبتذل در فضای اختلاط ، بی بندو باری و... از جمله جلوه های ویژه این اردو بود. 

این اتفاقات در حالی رخ می دهد که غفلت سنگين متولیان امر در برابر رشد روزافزون بي‌حجابي، بي‌عفتي و گسترش وحشتناک مفاسد اخلاقي و البته همراهي و تسهيل در مسير گسترش آن در بسياري از مواقع (مانند آنچه در تصاير مشاهده مي‌کنيد!) دست دشمن را براي طراحي براندازي نرم و خانه به خانه کاملا باز گذاشته است، تهاجمي که به تعبير مولاي متقيان هر ملتي را ذليل خواهد کرد و تهاجمي که سرباز مهاجم و قربانيان و امکانات و تلفات آن همه و همه، دروني و خودي‌اند! در اين عرصه سهم شما از مقابله با اين تهاجم کشنده چيست؟! 

با ديدن اين تصاوير که صرفا گوشه‌هايي محدود از فضاي حاکم بر برخی اردوهای دانشجویی را نمايش مي‌گذارد مي‌توان به کنه مقاله نشريه انگليسي ديلي‌گراف پي برد! 

آنجا که براي نابودي جمهوري اسلامي انفجار «بمب سکس» را برتر از هر روش سياسي و نظامي معرفي کرده است! انفجاري خاموش و البته بسيار موثر که صورت‌بندي ديگري از جنگ نرم را به نمايش مي‌گذارد،
۱۳۹۰-۰۲-۰۴ ۰۳:۲۷:۲۸
سلام-- همیشه از سایتتون دیدن میکنم تا از افکار عجیبتان سر در اورم -- ببینید در ترکیه این قدر مخالف پوشیدن حجاب زیاده که حتی دادگاه و ادارات زنا را بصورت حجابدار از ورود به محل کارشان منع میکنند ولی هر روز تمایل زنان مسلمان ترک به حفظ حجاب بیشتر میشه / خب/ ولی در ایران با اینکه 32 سال در این راه میلیاردها خرج برای تبلیغ حفظ حجاب شده و این همه سختگیری میبینیم که چقدر زنان و دختران از حجاب فراریند بواقع اگر دلسوز ایران و اسلامید با خود فکر کرده اید چرا؟؟ خودتان جواب را میدانید چون در هر مسئله ای انسان را محدود کنند انسان حریصتر میشود زمانی این حرص در خرید ویدئو بود زمانی در خرید .... و الان هم اگر زدن حجاب در ایران ازاد شود مطمئنا بعد 6 ماه همه چیز عادی میشود و چشم چرانی کمتر میشود و امنیت زنان بالاتر میرود // اگر باور ندارید به ترکیه یا .. بروید اصلا کسی از خودشان به زنان در خیابان نگاه هم نمیکند چرا؟؟ چون چشمشان پر است // و بخدا اگر خوب مطالعه کنید میفهمید که اصلا حجاب از اموزه های اسلام نیست و در قران فقط بر پوشش بر و دوش تاکید کرده شما اگر کامل قران را بخوانید میفهمید// میدانم این را سانسور میکنید ولی من دلم نیامد که نگویم
علي
۱۳۹۰-۰۲-۰۴ ۰۱:۳۰:۳۸
نوشتيد جلوه هاي ويژه اردو بي بند و باري و شوخي هاي زننده بود ... عكس پنجم وششم از بالا كه يه خانم و آقاي ميانسال تو جمع ديده ميشه نشون ميده كه جمع خانوادگيه ... پس هر شوخي اي هم تو اين جمع بوده باشه به من و مخصوصا شما مربوط نيست ... حد اقل اگه به عقايد همديگه احترام قايل نمي شيم به حريم هاي خصوصي تجاوز نكنيم ...
م.ا.ح
۱۳۹۰-۰۲-۰۳ ۱۸:۴۳:۳۱
من در دوران اصلاحات، انتظار میکشیدم تا هرچه زودتر 8 ساله دولت تموم بشه و یک دولت ارزشی روی کار بیاد.اما به خدا الان هم دارم انتظار میکشم تا این رئیس جمهور(که خودم 3 بار بهش رای دادم) هرچه زودتر دوره اش تموم بشه.
؟
۱۳۹۰-۰۲-۰۳ ۱۵:۴۰:۴۲
به یارو میگن سه تا دروغ پشت سر هم بگو .
میگه : دانشگاه آزاد اسلامی ...!!!
ads
۱۳۹۰-۰۲-۰۳ ۱۵:۱۱:۵۸
نیاز به اردوی دانشگاه آزاد نیست . تشریف بیاورید دانشگاه آزاد ... همین اردو را در داخل ساختمان آی تی ملاحظه نمایید .
مردان ناب
۱۳۹۰-۰۲-۰۳ ۱۴:۵۲:۰۰

احمدی نژاد که فقط دم از کار فرهنگی میزنه که هیچ کاری نکرده و معلوم هم هست نمیکنه..
با امدن فصل گرما خدا به همه مردم متدین ایران صبر بده که جز خون دل خوردن هیچ کار دیگه ای نمی تونن بکنن.
m
۱۳۹۰-۰۲-۰۳ ۱۳:۳۸:۳۳
من یکی از شرکت کنندگان در این برنامه بودم م چون سایت محلی برای تماس با مدیر نداشت نظرم رو این جا می نویسم. اولآ که این برنامه کاملآ خانوادگی بوده(شما از کجا به این نتیجه رسیدید که دانشجوییه) در ضمن هیچ آدم بی حجابی هم در کار نبوده و افراد وضع حجابشون همونی بود که در خیابون دارند . لطفآ وقتی خبر موثق ندارید با آبروی افراد بازی نکنید .
آرش
۱۳۹۰-۰۲-۰۳ ۱۳:۲۰:۱۴
آقا یا خانم اسیر.
به نظر شما همه مردم دنیا شیرین عقل و اسیر هوای نفس هستند و عقده ای ، اما شما و اقلیت همپالکی جنابعالی بنده خوب خدا؟
ضمنا این بحث ها فقط در دانشگاه آزاد نیست که شما به کم هوشی دانشجوهای آن نسبت می دهید. مگر همین سایت لثارات برای حجاب در دانشگاه تهران خودشو نمیکشه؟ حداقل خود من که چند ماه قبل از دانشگاه شیراز فارغ التحصیل شدم ، می دانم که در انجا هم امثال شما عدد کوچکی هستید. البته سر و صدای زیادی دارید. وقتی هم تجمع یا تحصنی صورت بگیره ، یرادران بسیجی خارج از دانشگاه هم به جمعتوت اضافه میشن که بگید ما ها زیادیم!!
نوشته اید برای حزب اللهی واقعی اهمیتی نداره که ...... . اگر اهمیتی نداره ، پس لطف کنید ما انسان ها یا به قول شما پست ترین حیوانات را به حال خودمان بگذارید چون حال ما از دنیای شما بد جوری به هم می خورد. دنیایی که از زندگی فقط روضه حاج منصور را فهمیده و همه چیز در آن حرام است.
۱۳۹۰-۰۲-۰۳ ۰۱:۰۴:۳۴
نتیجه شش سال حکومت مدعیان اخلاق اسلامی و....
اسیر
۱۳۹۰-۰۲-۰۲ ۱۳:۲۵:۰۳
واقعا ما توی سرزمین خودمون اسیر هوس بازیهای یه مشت منافق شدیم قول میدم همینا الان کلی دم از آزادی و.. میزنن اما اهمیتی نداره براشون که با این هوس رانی و اینه نمیتونن خودشونو کنترل کنن و 4تا فیلم از ماهواره دیدن و فهمیدن که خیلی حالیشونه با این کاراشون امنیت اجتماعی و آزادی بقیه رو سلب میکنن و دقیقا مشابه پست ترین حیوونا هستن که هرجا که غریزشون بگه خودشونو ارضا میکنن اینا حالا خیال میکنن که مردم یا به قول خودشون حزب الله دارن ازحرص اینکه اینا خودشونو به این شکلهای خنده دار دراوردن میترکنن بدونین که حزب الهی واقعی که مثل شما عقده ای ها نیستن اصلا چه اهمیتی داره که چندتا شیرین عقل تو حسرت فرنگ خودشونو به شکلای قشنگ قشنگ دراووردن وااقعا که عقده ای هستن از زور فوران هوساشون این ادا اطوارارو درمیارن ... حالا واقعا به نظرشون خیلی به فهمو کمالتتشون اضافه شد و دیگه خارجکی شدن واقعا این جور ادما ، عقده ای به تمام معنا هستن... خداروشکر این دورو زمونه همه دیگه دانشگاه رفتن و دیگه دانشگاه جای عجیب غریبی نست من که اگه به جای اینا بودم اصلا صداشو در نمیاوردم که دانشجوی ازادم آخه همه که میدونن ضریب هوشی اکثر بروبچ دانشگاه ازاد متوسط به پایینه حالا از چند تا شیرین عقل که نمیشه انتظار بیشتر اینو داشت بذار خیال کنن خیلی خارجین آخی .... دل آدم به حالشون میسوزه فکر میکنن کسی که واقعا دلش بخاد خانمای سانتی مانتال ببینه که این جوجه دانشجوهای بیریختو رغبت هم نمیکنه نیگاه کننه اصلا چرا نقدو ول کنه نسیه رو بچسبه میره با همون خارجکی ها که حدالقلش مخ ملاج درست حسابی دارن گپ میزنه ....دانشگاه ازاد و این همه ادا ....
فرهاد
۱۳۹۰-۰۲-۰۲ ۰۷:۴۹:۱۸
واي ي ي ي ي .... چه فاجعه اي ... از شدت ناراحتي من رفتم تلويززيون ضرغامي رو ببينم
۱۳۹۰-۰۲-۰۲ ۰۰:۴۳:۰۸
با سلام از آن برادر گرامی(علی) که این نابهنجاری را به دوران جناب آقای خاتمی ارتباط میدهند باید پرسید دولت عدالت محور و دولت انتظار چه اقدامی برای این مشکل کردنند جز سکوت و همراهی معنادار شما چیز دیگری از این دولت اصولگرا دیدید خداحافظ
۱۳۹۰-۰۲-۰۱ ۲۱:۰۶:۲۹
از سر و روی این ها که دانش داره می چکه، فلسفه دانشگاه آزاد چیزی جز دوست پسر / دوست دختریابی نیست و الحمدالله این روابط را در قالب شرعی حکومتی اپیدمی می کند.
۱۳۹۰-۰۲-۰۱ ۱۴:۲۲:۲۴
چقدر من يكي خجالت كشيد
واي دارم ميميرم از اين تصاوير شرم اور :D
رسوای خلایق
۱۳۹۰-۰۲-۰۱ ۱۳:۵۱:۳۷
خودتون نوشتید دانشگاه آزاد بازم میگم آزاد، وقتی آزاده یعنی آزاده دیگه! از همه چیز آزاد!!!!
۱۲۳۴