داخلی سياسی خبر
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 60054
غرضی:مردم باید استانداران را انتخاب کنند
چهارشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱۶:۴۱
 
نامزد انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه می خواهم دولت ضد تورمی تشکیل دهم، گفت: نباید به دولت نگاه بخشی داشت، هرجا که بخشی عمل کردیم هم آن بخش را از بین بردیم و هم دولت را.

به گزارش تسنیم، سید محمد غرضی نامزد انتخابات ریاست جمهوری، در نشت خبری در اهواز، مردم خوزستان را مردمی شجاع دانست و گفت: این مردم ۵۰۰ سال جلوی عثمانی ایستادند و در زمانی که پرتغالی ها و انگلیسی ها وارد بندرعباس و بوشهر شدند، خوزستانی‌ها چنین اجازه ای ندادند و هرگز مرزهای خوزستان تصرف نشد.

وی در ادامه درباره برنامه‌های خود در انتخابات، گفت: من می‌خواهم دولت ضد تورم تشکیل دهم، همچنین انتخاب استانداران از سوی مردم و تقسیم استان تهران به شش استان از دیگر صحبت های غرضی در این نشست خبری بود.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری در خص وص چگونگی توسعه، عمران و آبادانی استان خوزستان، گفت: پروژه ها و طرح ها باید با رضایت مردم انجام شود، نه اینکه ما چندین هزار میلیارد تومان در جایی خرج کنیم که نفعی برای مردم نداشته باشد.

غرضی با طرح این پرسش ها، اظهارداشت: باید دید که آیا بهبود کیفیت آب مهم است، گاز رسانی مهمتر است یا احداث فاضلاب و مردم کدام را می خواهند.؟

وی افزود: بعضی اوقات کارهای خوبی انجام می‌شود، اما این کار خوب را با چهار برابر قیمت انجام می‌دهند.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری همچنین در پاسخ به این سوال که هنگام ورود به فرودگاه شال سبزی به نشانه سیادت برگردنتان انداختندو آیا این شال نمادی مانند نماد جریان سبز است؟ تصریح کرد: جریان شال سبز بر می‌گردد به سفر امام رضا (ع) از مدینه به ایران که در سال ۲۰۰ هجری با این شال سفر کرد.

غرضی با بیان اینکه نباید به دولت نگاه بخشی داشت، گفت: هرجا که بخشی عمل کردیم هم آن بخش را از بین بردیم و هم دولت را.