داخلی فرهنگی خبر
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 533
در پی حمایت شهرداری از یک انجمن
پول مردم و جيب دشمنان
دوشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۸۹ ساعت ۲۰:۳۰
 
آقاي قاليباف! به خدا رئيس جمهور شدن به اين قيمت‌ها نمي‌ارزد! برادر من به شيوه‌هاي ساده‌تري هم مي‌شود آخرت و سوابق خود را خراب کرد!
رئيس سازمان فرهنگي و هنري شهرداري تهران:«انجمن منتقدان و نويسندگان سينمايي ايران» يک انجمن قانوني است و ما به آن کمک مالي کرده‌ايم و کاري به ماهيت برنامه‌هاي اين انجمن و کيفيت برنامه‌هاي آن نداريم! (کيهان ۱۱/۱۱/۸۹) 

۱- اگر اين جوري است پس چرا هزار تا انجمن فرهنگي متعلق به بچه‌هاي انقلابي و مذهبي پيدا مي‌شود که قانوني قانوني است و شهرداري يک ريال هم به آنها کمک نکرده است؟ 

۲- اصولا وظيفه شهرداري تهران پول دادن است! آن هم از جيب ملت! حالا اين پول کجا و چه جوري خرج شود ديگر به کسي مربوط نيست! فوق فوقش اين پولها به حيب ضد انقلاب‌ها مي‌رود! 

۳- اينکه شهرداري هميشه از بي‌پولي مي‌نالد و هر سال عوارض و باج و خراجي که از مردم مي‌گيرد چند برابر مي‌شود به اين خاطر است که شهردار محترم بر خود فرض کرده‌اند که به انجمن‌هاي قانوني (و البته ضد انقلاب) کمک مالي کنند شايد توي انتخابات به درد بخورند! 

۴ - آقاي قاليباف! به خدا رئيس جمهور شدن به اين قيمت‌ها نمي‌ارزد! برادر من به شيوه‌هاي ساده‌تري هم مي‌شود آخرت و سوابق خود را خراب کرد!