داخلی فرهنگی خبر
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 3422
۵۰ نظر
صحنه های شرم آور در اردوی دانشجویی؛چه کسی پاسخگوست؟
پنجشنبه ۱ ارديبهشت ۱۳۹۰ ساعت ۱۱:۳۳
 
غفلت سنگين متولیان امر در برابر رشد روزافزون بي‌حجابي، بي‌عفتي و گسترش وحشتناک مفاسد اخلاقي و البته همراهي و تسهيل در مسير گسترش آن در بسياري از مواقع (مانند آنچه در تصاير مشاهده مي‌کنيد!) دست دشمن را براي طراحي براندازي نرم و خانه به خانه کاملا باز گذاشته است، تهاجمي که به تعبير مولاي متقيان هر ملتي را ذليل خواهد کرد و تهاجمي که سرباز مهاجم و قربانيان و امکانات و تلفات آن همه و همه، دروني و خودي‌اند! در اين عرصه سهم شما از مقابله با اين تهاجم کشنده چيست؟!

به گزارش پایگاه خبری انصار حزب الله: اردوی مختلط دانشجویی منتسب به یکی از واحدهای دانشگاه آزاد با عنوان گل گشت نوروزی با تدارک ویژه ای از سوی متولیان،برگزار شد. 

بی حجابی دختران دانشجو ، شوخی های زننده دانشجویان و اجرای زنده موسیقی مبتذل در فضای اختلاط ، بی بندو باری و... از جمله جلوه های ویژه این اردو بود. 

این اتفاقات در حالی رخ می دهد که غفلت سنگين متولیان امر در برابر رشد روزافزون بي‌حجابي، بي‌عفتي و گسترش وحشتناک مفاسد اخلاقي و البته همراهي و تسهيل در مسير گسترش آن در بسياري از مواقع (مانند آنچه در تصاير مشاهده مي‌کنيد!) دست دشمن را براي طراحي براندازي نرم و خانه به خانه کاملا باز گذاشته است، تهاجمي که به تعبير مولاي متقيان هر ملتي را ذليل خواهد کرد و تهاجمي که سرباز مهاجم و قربانيان و امکانات و تلفات آن همه و همه، دروني و خودي‌اند! در اين عرصه سهم شما از مقابله با اين تهاجم کشنده چيست؟! 

با ديدن اين تصاوير که صرفا گوشه‌هايي محدود از فضاي حاکم بر برخی اردوهای دانشجویی را نمايش مي‌گذارد مي‌توان به کنه مقاله نشريه انگليسي ديلي‌گراف پي برد! 

آنجا که براي نابودي جمهوري اسلامي انفجار «بمب سکس» را برتر از هر روش سياسي و نظامي معرفي کرده است! انفجاري خاموش و البته بسيار موثر که صورت‌بندي ديگري از جنگ نرم را به نمايش مي‌گذارد،
مهندس مسعود دزفولی
۱۳۹۰-۰۲-۱۵ ۰۳:۲۶:۲۰
خسته نباشید که این بی آبرویی و بی شرمی رو به هموطنان نشون دادید! من خبرهای بدتری از این اردو دارم که شما یا نمی دونید یا به خاطر حفظ حیا و نجابت سانسور کردین! در این اردو فجایعی به وقوع پیوسته که آبروی علم و علم آموزی در دانشگاه آزاد دزفول رو برده! امان از دل زهرا...
ebrahim
۱۳۹۰-۰۲-۱۲ ۱۵:۳۶:۳۴
برید به درک
مهاجر
۱۳۹۰-۰۲-۱۰ ۲۲:۲۱:۴۴
سلام.فقط براخانواده های شهدادعاکنید.خداانشالله به کمرمسولانی که کم کاری میکنندبزنه.
۱۳۹۰-۰۲-۰۸ ۰۶:۴۶:۲۶
ta chesheton dard
منتظرشهادت
۱۳۹۰-۰۲-۰۶ ۱۱:۲۳:۴۲
فقط خدالعنت کنه موسوی وکروبی وخاتمی رو.
محمد
۱۳۹۰-۰۲-۰۶ ۰۱:۲۵:۲۸
آقایاخانم mشما ازکدام آبروحرف میزنیدکسانی که خودرابه راحتی خودرابااین وضع غیرشرعی وخودخواهانه درمیاورندوبه راحتی حرف قرآن وپیامبررادرمورد حجاب زمین میزنندمگه آبروهم سرشون میشه دانشجویانی ازاین قبیل که پول یه ساندویچ هم توجیبشون پیدانمیشه ببین چه اداهایی ازخودشون درمیارن مگه امام علی نفرمودندکه هرکه حیاندارددین نداردپس اقاآرش خودت وامثال خودتوقاطی آدمای مخلص خدانکن این بدحجاباهمچین توخیابون راه میرن انگاربافرهنگترازاوناپیدانمیشه وهمه افراددیگه نمیفهمندغیرازخودشون اصلامگه فرهنگ چیزی غیرازراستگویی وغیبت نکردن وباحیابودن وبددهن نبودن ومغرورنبودن است که این خانومابااین عیبهای تنفرانگیزخودشونوبه اصطلاح بافرهنگ میدونن
مهدي
۱۳۹۰-۰۲-۰۵ ۱۳:۱۲:۱۲
خوش به سعادتشون
علي
۱۳۹۰-۰۲-۰۴ ۲۰:۲۲:۲۶
حالا كار شما با كاري كه مسئولین حراست دانشگاه هرمزگان برای مقابله با رواج بد حجابی در این دانشگاه انجام دادن چه فرقي داره ؟؟؟؟
اونا حد اقل اطلاعات دانشجو ها رو زدن تو دانشگاه كه فقط يه عده خاص ببينند ... مثل شما تصاوير دانشجو هاي دزفول رو نذاشتن تو سايتي كه هزاران بيننده داره ... پارادوكس در اطلاع رساني ...
علي
۱۳۹۰-۰۲-۰۴ ۲۰:۰۵:۴۴
آقا مرتضي اگه يه بار ديگه كامنت منو بخونين متوجه ميشين كه من مطمئنم از اينكه شما و همفكراتون به عقايد كسي جز خودتون احترام قائل نيستين... كه البته اينو از ادبيات جواب جنابعالي هم ميشه استنباط كرد ... اشاره من به اينه كه اگه اسم خودمون رو ميذاريم سايت خبري ، يكي از ابتدائي ترين اصول خبر رساني رو كه حفظ هويت اشخاص حقيقي هست رو رعايت كنيم ...
در مورد جمله آخرتون هم چيزي نمي گم ، چون همچين جمله هايي انقدر تكرار شدن كه ديگه كم كم خودم هم داره باورم ميشه خدا و پيغمبر مال يه عده خاصه و ....
۱۳۹۰-۰۲-۰۴ ۱۸:۱۰:۱۰
تو عکس 5 آن مادر بزرگ تو دانشجو های جوان چه کار میکرد
۱۳۹۰-۰۲-۰۴ ۱۷:۲۲:۰۱
دوست عزیز اینقد نگید داشگاه ازاد،..اگه تو دانشگاه ازاد حداقل یه ذره گیر میدن به حجاب دانشگاه دولتی اصلا کاری نداره.الان همه جا اینتوریه پس خواهشا یکم به حرفاتون فکر کنید
روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول
۱۳۹۰-۰۲-۰۴ ۱۴:۴۸:۰۳
((تكذيبيه دانشگاه آزاد اسلامي واحد دزفول))

به كدامين گناه حكم مجازات صادر مي‌كنيد؟

پيرو گزارش خبري اين سايت تحت عنوان:« مسئولين فرهنگي كلاه خود را بالاتر بگذاريد»
لازم است تذكراتي را جهت تنوير افكار عمومي كه ناشي از مكدرشدن چنين گزارش غير واقعي است ، ارائه گردد.
اولين جمله وعبارت اين گزارش كه مخاطبان را تحت تأثير قرار مي‌دهد و آنها را به اشتباه مي‌اندازد عبارت است از « اردوي مختلط دانشجويي دانشگاه آزاد واحد دزفول با عنوان گل گشت نوروزي با تدارك ويژه‌اي از سوي متوليان برگزار شد» مي باشد.
هر مخاطب در وهله اول تصور مي‌كند كه متوليان دانشگاه اقدام به برگزاري يك اردوي مختلط تحت عنوان گل‌گشت نوروزي نموده‌اند در حاليكه چنين نيست و نه تنها متوليان واحد دزفول به شدت از برگزاري اردوهاي مختلط پرهيز مي‌كنند بلكه تلاش نموده‌اند تا حتي‌الامكان از تشكيل كلاسهاي مختلط نيز جلوگيري نمايند.
لذا برگزاري اين اردو و يا هر اردوي مختلط ديگري را شديداً تكذيب نموده و از مسئولان سايت یالثارات
نيز انتظار موكد مي‌رود كه گزارش خود را بشكل مناسب تصحيح نمايندوموارد زير را جدي بگيرند.
1- همانگونه كه در عنوان گزارش از مسئولان خواسته مي‌شود كه كلاه خود را بالاتر بگيرند تا بهتر ببيند
و حرف صحيحي نيز هست، لازم است تا مديران سايت نيز كلاه خود را بالا بگيرند و با ارائه گزارشهاي غير واقعي به چهره دانشگاه آزاد اسلامي كه از دستاوردهاي انقلاب شكوهمند اسلامي است آسيب وارد ننمايند.
2- آنگونه كه مديران سايت نسبت به خدشه‌دار شدن فرهنگ جامعه حساسيت دارند و اين حساسيت كاملاً بحق است، بايد نسبت به امانت داري در امر اطلاع رساني نيز حساسيت داشته باشند تا مسئوليت گناه ايجاد شك و شبهه در ميان مردم به گردن آنها نيفتد.
3- دانشگاه آزاد اسلامي واحد دزفول افتخار دارد كه در ترويج مفاهيم و معارف قرآني در منطقه 6 (خوزستان) مقام نخستين را دارد و در سطح كشور نيز حائز مقام برتر كشوري است.
اي كاش اين سايت گاهي اوقات در اين باره نيز اخباري منتشر مي‌نمود.
4- مديران سايت ادعا نموده‌اند كه اين افراد، دانشجويان دانشگاه آزاد اسلامي واحد دزفول هستند،
در حاليكه اين موضوع براي مسئولان دانشگاه هنوز اثبات نشده و لذا اين احتمال وجود دارد كه افراد غير دانشجو و يا دانشجويان ساير دانشگاهها نيز در اين جمع باشند كما اينكه چند خانم مسن كه بنظر مي رسد والدين افراد باشند نيز ديده مي شوند.اما اگر مديران سايت بر علم خود اصرار دارند پس بايد،اين را هم بدانند كه اين اردو از سوي متوليان دانشگاه برگزار نشده و لااقل با يك جمله دراين خصوص،انصاف خود را نشان مي داديد تا لازم نباشد در پاسخ به يكي از كاربران بنويسيد: با وجود اينكه مبدا شناسي اين جماعت دانشگاه آزاد است ولي در خبر دانشگاه آزاد مطرح نيست.
5- طبق همين گزارش اين اردو در ايام عيد نوروز برگزار شده و همه مي‌دانند كه در اين ايام دانشگاه تعطيل بوده و اصولاً در ايام تعطيلات رسمي، هيچگونه فعاليت آموزشي يا دانشجويي برگزار نمي‌شود.ضمن اينكه اخبار رسيده حاكي ار آن است كه اين اردوي خانوادگي بوده است.
قطعاً مديران سايت مسئوليت دنيوي و آخروي اين گزارش را پذيرفته و به دانشگاه آزاد اسلامي واحد دزفول حق خواهند داد تا از طريق مراجع ذيصلاح موضوع را پيگيري نمايند.
لطفاً طبق قانون مطبوعات اين تكذيبيه را در همان صفحه‌اي كه گزارش را منتشر نموده‌ايدمنعكس فرمائيد.

روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي واحد دزفول


رونوشت به سایت خبری دزفول نیوز و جهان نیوز
مرتضي
۱۳۹۰-۰۲-۰۴ ۱۳:۴۷:۱۳
با سلام
برادي كه نوشته ايد به حريم خصوصي هم تجاوز نكنيد لازم به تذكر است عكسهاي فوق در حريم خصوصي گرفته نشده يك ، دوما به عقيده هم احترام بگذاريم از اون حرفهاي احمقانه ايست كه چنديست نشان ادب و روشنفكري شده لازم است تئجه داشته باشيد كه جمله فوق شرطي دارد و آن اينكه اين عقيده در چارچوب شرع قرار گيرد وگرنه شان حرف شما با سخنان يك همجنس باز و .. يكي ميشود نه برادر اندكي فكر كن بعد حرف ديگران را بلغور كن
حرف وقتي حساب است كه در قانون خدا بگنجد
سهند
۱۳۹۰-۰۲-۰۴ ۱۳:۴۴:۰۸
واقعا شرم اور كه بعضي ها به اسم تعصب ،غيرت وااين جور عناوين زيبا وفريبننده كه فقط وفقط افراد ساده لوح خريدار وشنونده ان هستند بخواهند به اين وسيله اهداف خود را پيش برند.اينها خدا را در كارهايشان در نظر نمي گيرندوفقط وفقط به مقاصدشان مي انديشند .از خدا بترسيد. وبه روز جزا باور داشته باشيد .وبدنيد كه يد الله فوق ايديهم بحق وجود دارد نكيد اين كارها را.وبه درگاه خدا توبه كنيد وحامي زر وزور نباشيد باشد كه خداي بزرگ شمارا ببخشد ومورد رحمت خود قرار دهد
بهنام
۱۳۹۰-۰۲-۰۴ ۰۸:۰۳:۵۲
عزیز من شما تازه فهمیدی بیا من روزی ده تا زا اردو ها نشونت بدم
۱۲۳۴