Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 1688
انصار حزب‌الله بابل:حزب‌الله، نماينده همسو با فتنه را تحمل نخواهد کرد
پنجشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۸۹ ساعت ۱۲:۰۷
 
انصار حزب‌الله شهرستان بابل در بيانيه‌اي عنوان کرد که ايران اسلامي امروز به اقتدار رسيده و دشمنان نمي‌توانند از نقش ايران در معادلات منطقه چشم‌پوشي کنند، لذا تلاش دارند تا از فتنه‌گران جهت تخريب وجهه کشورمان استفاده کنند.
در اين بيانيه آمده است:
حرکت مذبوحانه معدود منافقان و خودفروختگان داخلي استکبار در ۲۵ بهمن امسال اگر چه از نظر حجمي، بسيار ناچيز و غيرقابل اعتناست اما از منظر تبليغي و تحليلي،‌ اقدامي ذلت‌بار و ننگين در راستاي اهداف مستقيم سرويس‌هاي جاسوسي ايالات متحده و اسراييل غاصب محسوب شده و لزوم برخورد عاجل به منظور ريشه‌کني مهره‌هاي هرزه نفاق را گوشزد مي‌نمايد. در اين خصوص تذکر چند نکته ضروري به نظر مي‌رسد: 

۱- خصومت عميق ورشکستگان سياسي با منافع جهاني اسلام ناب محمدي(ص) ديگر بر هيچ فردي پوشيده نمانده است. دستگاه قضايي موظف است به منظور دفاع از ارزش‌هاي انقلاب اسلامي و حريم ولايت و شعائر ديني بدون هيچ مسامحه‌اي برخورد جدي با مفسدان في‌الارض و سران گرگ‌صفت فتنه همچون موسوي، کروبي و خاتمي خائن را سرلوحه امور اين نهاد مقدس قرار دهد. مسئولان محترم قوه قضائيه به خوبي مي‌دانند که صبر مردم انقلابي ايران اندازه‌اي داشته و بيش از اين نمي‌توانند در مقابل خون ده‌ها هزار شهيد جبهه اسلام، شاهد دهن‌کجي عروسک‌ها و دلقک‌هاي لجن‌کش امپرياليسم باشند. 

۲- هر يک از خواص جامعه که نتواند مرزبندي مشخصي بين دوستان و دشمنان ملت داشته باشد، بي‌تعارف و بي‌توجه به سوابق و کارنامه اجرايي‌اش از صف مردم انقلابي جدا بوده و سرنوشت خود را با سرنوشت شوم سران فتنه گره مي‌زند. به طور مشخص به رياست مجمع تشخيص مصلحت هشدار داده مي‌شود که شائبه پشتيباني از سران فتنه را هر چه زودتر از ذهن هوشيار ملت زدوده و تکليف خود را با منافقان جديد روشن کند. در اين باره اعضاي محترم مجلس خبرگان رهبري تکليفي بس مهم و سرنوشت‌ساز را بر عهده دارند. 

۳- در جريان واکنش هوشيارانه نمايندگان مجلس شوراي اسلامي نسبت به سران فتنه و نفاق، نماينده خودباخته شهرستان بابل - آن‌گونه که انتظار مي‌رفت - با حفظ فاصله چندساله خود از مسير انقلاب و ولايت، بار ديگر ضديت خود با آرمان‌هاي شهدا و عدم لياقت و کفايت براي نمايندگي دارالمومنين را به اثبات رسانده است. محسن نريمان که در طول دوره‌هاي متعدد نمايندگي مجلس، به ميزاني که در تقويت کاسه ليس‌هاي اطراف خود اهتمام ورزيده، اقدامي در جهت حفظ و گسترش دستاوردهاي انقلاب اسلامي نداشته است. وي در سال‌هاي اخير پيوند قلبي خويش با وادادگان نظام و عناصر هم خط با سلطنت‌طلبان و بهايي‌ها و منافقان را به منصه ظهور رسانده و خواسته يا ناخواسته در جبهه دشمنان انقلاب قرار گرفته است. بي‌ترديد مردم شريف شهرستان بابل به خوبي بر تکليف خود در قبال همپالکي‌هاي رسواي ضدانقلاب واقف مي‌باشند. 

۴- به معدود عناصر شناخته شده و پسمانده‌هاي بی‌حيثيت فتنه در شهرستان بابل که به حساب خامي و ناآشنايي با غيرت انقلابي مردم شهيدپرور اين خطه ولايت‌مدار، هر از گاه اوهام رذيلانه‌اي را به منظور احياي مرداب‌هاي متعفن فتنه در ذهن پليد خويش مي‌پرورانند اخطار داده مي‌شود از اين پس کوچکترين تحرک مذبوحانه آنان با واکنش قاطع امت حزب‌الله مواجه خواهد شد تا عبرتي براي بازي‌خوردگان نارس فتنه و نفاق قرار بگيرند. 

۵- صبر و تدبير امام‌گونه رهبر عزيز و فرزانه‌مان، باعث بروز بصيرت همگاني در شناخت ماهيت فاسد و سرسپردگي سران فتنه گرديده است. خدا را شاکريم به خاطر اينکه رهبري حکيم و دانا به ما عنايت کرده و از توجهات حضرت حجت نسبت به اين انقلاب و رهبري سپاسگزاريم.