داخلی سياسی خبر
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 99835
يالثارات شماره ۷۸۰ منتشر شد، در این شماره می‌خوانیم:
از نگاهی متفاوت به حادثه «شارلي ابدو» تا سیاه‌نمایی مشارکتی!
چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۲۸
 
گزارشي درباره سياه نمايي فيلمهاي آلزايمر و چهل سالگي پرداخته كه قرار است در مراسمي با نام هفته سينماي ايران در دوحه قطر و با مشاركت سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامي در اسفند ماه سال جاري به نمايش گذاشته شود...
به گزارش پایگاه خبری انصارحزب الله،يالثارات شماره ۷۸۰ روي پيشخوان دكه هاي مطبوعاتي قرار گرفت.

- شهيد عبدالحميد صالحي نژاد فرمانده گردان حمزه سيد الشهداء لشكر ۷ ولي عصر ميهمان صفحه ۱۲ در اين شماره از يالثارات است. صفحه ۱۱ در اين شماره روايت هايي از عمليات كربلاي ۴ ، مصائب خانواده جانباز و شهيد فتنه سيد عليرضا ستاري و نيز صادق آهنگران در دسترس مخاطبان اين هفته نامه است.

- يالثارات در اين شماره به باز نشر گفتگوهايي از مقام معظم رهبري و آيت الله خزعلي درباره شهيد نواب صفوي پرداخته است . سخنان حجت الاسلام شيخ جعفر شجوني در جلسه هفتگي انصار حزب الله نيز به شهيد نواب صفوي اختصاص دارد كه متن آن در اين هفته نامه منتشر شده است.- صفحه ادب و هنر در اين شماره به گزارشي درباره سياه نمايي فيلمهاي آلزايمر و چهل سالگي پرداخته كه قرار است در مراسمي با نام هفته سينماي ايران در دوحه قطر و با مشاركت سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامي در اسفند ماه سال جاري به نمايش گذاشته شود. در اين صفحه همچنين طي يادداشتي به نقاط قوت و ضعف جشنواره عمار با نگاهي كارشناسانه پرداخته شده است.

- يالثارات در صفحه گزارش خود با نگاهي متفاوت به مسئله حمله به دفتر نشريه «شارلي ابدو» پرداخته و با لايه برداري از جوانب مختلف آن عنوان داشته كه قتل سب كنندگان نبي اكرم پديده اي مبارك در «فعل» اين ماجرا دانسته كه بايد حساب آن را از فاعلان آن جدا ساخت.

- رشد استفاده از شبکه‌های ماهواره‌ای و اجتماعی، ترویج بی حجابی و بی عفتی، ارائه آمار شاذ دولتی درباره طلاق و... مطالبی است که کارشناسان امور تربیت و خانواده در گفت‌وگو با یالثارات از عوامل افزایش طلاق در جامعه بیان کرده اند که در صفحه دهم نشریه قرار دارد.

- يکي از چالش‌برانگيزترين نقاط عملکرد دولت يازدهم طي دو سال گذشته، بي‌هيچ اغراقي اظهارات گاه و بيگاه رئيس جمهور روحاني است.اظهاراتي که توجهات را از سمت عملکرد دولت به جهتي ديگر سوق مي‌دهد و همواره سبب‌ساز طرح انتقادات گسترده و عموماً درستي نسبت به مواضع اتخاذي رئيس جمهور شده است. در صفحه سیاسی مطالبی درباره منشا این اظهار نظرها و نتایج آن بیان شده است.