Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 92650
۱۷ نظر
در ديدار نمايندگان گروه‌هاي سيار «انصار» با خانواده شهيد خليلي:
دبيركل انصارحزب‌الله:با عمليات گسترده مفسدان را منكوب و حاميانشان را حذف مي‌كنيم/مادر شهيد خليلي:امت‌حزب‌الله «ولي‌دم» است...
سه شنبه ۱۸ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۴۵
 
اكنون قصد بر اين است تا با وجود همه حملات شبانه روزي معاندان و منافقان برای مجريان ام الفرائض ، شيوه انجام عمليات به گونه اي باشد كه مفسدان را كه به دليل فضاي تسامح حكومتي تجري يافته اند منكوب و حاميان آنان را از صحنه عمل حذف كند....
نماز در سجاده شهيد

پایگاه خبری انصارحزب الله - روز دوشنبه ۱۸ شهريور ماه ، خانه محقر پدر شهيد «علي خليلي» ، ميزبان جمعي از خواهران و برادران «انصار» بود كه ساعاتي در آن فضاي متبرك حضور يافتند در سجاده شهيد اقامه نماز كردند و با روح پر فتوح او و اربابش حسين عليه السلام ، عهد بستند در راهي كه آنها شهيد شد ثابت قدم بمانند و به اذن الهي آن را ادامه دهند.

اعلان رسمي فعالیت گروههاي سيار «انصار»

فلسفه ديدار اين هيات ، كه نمايندگي۲۰ گروه ميداني امر به معروف و نهي از منكر سازمان يافته را برعهده داشتند پيش از آنكه يك برنامه متداول تقدير از يك شهيد امر به معروف باشد اعلان رسمي آغاز به كار گروههاي سيار امر به معروف و نهي از منكر «انصارحزب الله» بود. اعلام به كار رسمي گروههايي كه البته در مدت تكميل سازماندهي نيز در قالب تيم هاي چند ده نفره برادران و خواهران ، در نقاط مختلف شهر ، ماموريت خود را بدون آنكه بعد رسانه اي داشته باشد به شكل مقدماتی به اجرا گذاشته اند چنانكه هيات نماينده نيز پس از اين ديدار بلافاصله به محل ماموريت تعيين شده خود رهسپار شدند.

گزارش به مادر شهيد

حجت الاسلام «اسكندري» در ابتداي جلسه ديدار، به ايراد سخن پرداخت و ضمن عرض تبريك به مادر شهيد خليلي براي تربيت چنين فرزندي ، اظهار داشت كه جمع حاضر نماينده عده زيادي از افرادي است كه پاي در راه شهيد خليلي گذاشته و علم او را افراشته نگاه داشته اند.

وي ضمن ارائه گزارش گونه اي از نحوه فعاليت گروههاي سيار امربه معروف و نهي از منكر «انصار» به مادر شهيد ، به اطلاع وي رسانيد كه اين تيم ها در عرصه هاي مختلف وارد ميدان عملياتي خواهند شد و آماده شهادت هستند.

تحمل فشارها با ياد شهيد

نماينده خواهران آمر به معروف و ناهي از منكر نيز خطاب به مادر شهيد خليلي گفت كه شهادت فرزندش روحي تازه در بين جامعه حزب الله دميده و عده زيادي را وارد عرصه عمل ساخته است. كساني كه با ياد شهيد خليلي و آسيب هايي كه در راه امر به معروف و نهي از منكر متحمل شد تمام فحاشي ها ، ناسزاها و بعضا حملات فيزيكي را تحمل مي كنند.

مفسدان را منكوب و حا ميانشان را حذف مي‌كنيم

پس از اين «عبدالحميد محتشم» دبيركل «انصارحزب الله» و مدير مسئول هفته نامه «يالثارات الحسين» به ايراد سخناني در جمع حاضر پرداخت و با اشاره به غربت شهيد «علي خليلي» گفت: شهادت غريبانه برادرمان ، اراده حزب الله را براي آغاز يك حركت منسجم به حركت درآورد و اكنون قصد بر اين است تا با وجود همه حملات شبانه روزي معاندان و منافقان برای مجريان ام الفرائض ، شيوه انجام عمليات به گونه اي باشد كه مفسدان را كه به دليل فضاي تسامح حكومتي تجري يافته اند منكوب و حاميان آنان را از صحنه عمل حذف كند.

گستره عمليات انصار وسيع خواهد بود

عبدالحميد محتشم درحالي گستره عمليات را كشوري خواند كه به خانواده شهيد خليلي وعده داد: ميدان عمل در تهران بسيار وسيع وحجم عمليات بالاخواهد بود.

مدير مسئول هفته نامه يالثارات تاكيد كرد كه به اذن خدا نامعادله غلط جاري كه بر اساس آن وزن مفسيدن و حاميان آنان در جامعه به ضرر متدينين تغيير يافته ، را دگرگون خواهيم كرد زيرا اگر ما به مقابله با اين جريان برنخيزيم ، اين جريان مفسد خواهد بود كه در برابر حزب الله خواهد ايستاد.

دبيركل «انصارحزب الله» از مادر شهيد خواست تا براي توفيقات خيل عظيمي كه قدم در راه فرزند شهيدش گذاشته اند دعا كند تا اهدافی كه شهيد مظلوم «علي خليلي» پيش قراول حركت به سوي دست يابي به آن بود محقق گردد.

امت حزب‌الله از قوه قضائيه تقاضاي قصاص كنند

اما در ادامه مادر شهيد خليلي به ايراد سخناني در بين نمايندگان گروههاي سيار امر به معروف و نهي از منكر پرداخت و از امت حزب الله خواست نه تنها براي اعاده خون شهيد خليلي بلكه براي پيشگيري از تجري مفسدان و اوباش به صحنه بيايند و قصاص قاتل شهيد خليلي را از قوه قضائيه مطالبه كنند.

حزب‌الله ولي دم شهيد خليلي است

وي كل امت حزب الله را ولي دم فرزند شهيدش دانست و از تريبون يالثارات از آنان خواست كه پيگيري پرونده علي خليلي را تا اخذ نتيجه برعهده بگيرند.

وي ضمن انتقاد شديد از قوه قضائيه در اين باره گفت: درحالي که مجازات بازدارنده قاتل «علي خليلي» راه تجري ساير افراد شرور را مي بندد كه رسانه ملي در يك اقدام تامل برانگيز قصد داشت با اتخاذ ترتيباتي در برنامه «ماه عسل» درماه رمضان ، اولياء دم را وادار به گذشت از خون شهيد «علي خليلي» نمايد كه با مخالفت شديد ما روبرو شد.

حكم رئيس قوه قضائيه در حق محاربان اجرا شود

مادر شهيد خليلي اين روند را مخل امنيت و باعث گسترش دايره جسارت اوباش درحق آمران به معروف و ناهيان از منكر دانست و با استناد به اظهارات رئيس قوه قضائيه كه حاملان سلاح سرد را محارب اعلام كرده بود از اين قوه خواست تا اين حكم براي بسته شدن راه ساير متجريان در حق قاتل علي خليلي نيز اجرا شود. زيرا اين فرد بوسيله كارد نه تنها موجبات اخافه خلق را فراهم آورده كه بدون اطلاع از شرح ما وقع صحنه اي كه قتل در آن اتفاق افتاد وارد معركه شده و شريان علي خليلي را به گناه نهي از منكر قطع كرده است.

محمد93
۱۳۹۳-۰۷-۰۱ ۰۹:۲۸:۲۶
خداقوت دمتون گرم خدا خیرتون بده
رضااصفهانی
۱۳۹۳-۰۶-۲۹ ۱۲:۰۸:۴۸
من خودم یک اصلاح طلب باغیریتم غلط کرده کسی که موافق فساد باشد دم شما گرم بذار بهتون بگویند تندرو فعلا سپاه که بی تفاوته و حوزه علمیه هم خواب شما دل مذهبی ها را شاد می کنید امید وارم موفق باشید یا حسین اصفهان راه بیندازید
آزاد
۱۳۹۳-۰۶-۲۴ ۱۵:۲۳:۵۲
خدا کمکتون کنه ولی بهتره با گروه های دیگه تجمیع بشید مثل گروه ها حوزه آیت الله ایروانی یا بسیج دانشجویی اینجوری برد کار بیشتره برا مردم جا بندازین که هر کس تو هر محیطی هست بگه نترسه ما چند وقته داریم هر چی مانتو بازه خودم یا خانومم تذکر لسانی میدیم فقط می گیم خانم حجابتونو رعایت کنید همین تو غالب موارد هم مشکلی پیش نمیاد ضمن اینکه خدا امر به معروف رو خیلی زود برکتش رو به آدم میده عجیبه
یا علی
احمد کرمی
۱۳۹۳-۰۶-۲۳ ۰۰:۴۶:۵۴
سلام
خدا قوت،من هرکجا باشه رفتم،نیروی انتظامی،سپاه،اطلاعات اما متاسفانه این 3-4سالی است که کسی پاسخگو نبوده است،امیدوارم به اذن خدا شما دوستاران اسلام و شیفتگان اهل بیت علیهم السلام با دختران و زنان ناپاک بدحجاب و بی شرم برخورد جدی و قاطع کنید،مردان چشم چران نیز که جای خود دارد که تادیب شوند.

ارادتمند شما
حسن
۱۳۹۳-۰۶-۲۲ ۲۲:۱۹:۲۳
آقا کارتون درست.
وقت نوشتن توی وبلاگ ها گذشته!
خیلی از مردم سروکاری با فضای سایبر ندارن واگر هم دارن توی فیس بوک میچرخن.
دانشجوهای مذهبی هنوز نمیدونن که وام ربا هست.
حرف رو باید مثل اول انقلاب با پوستر و شعار کف خیابون زد.
و همه باید روی شعاری تاکید کنند که مهمترینه.
به نظر من ریشه مشکلات در ربای بانکهاست.
با آرزوی سعادت
شهروند
۱۳۹۳-۰۶-۲۲ ۱۱:۱۷:۰۵
پرچم انصار بالا رفت، کک در پاچه افساد طلبان افتاد؛
هرزه ها پیاده نظام فتنه گران هستند برای همین وحشت اردوگاه آنها را فرا گرفته است


ورود قاطع انصار با پشتوانه نهادهای انقلابی سیلی بنیادافکنی به فتنه خواهد زد
متاسف
۱۳۹۳-۰۶-۲۱ ۱۸:۵۶:۳۸
عزیزان اینقدر با مسئله حجاب تسامح شد تا رسیدیم به جایی که کنترلش اگه نگیم غیرممکن اما دشوار شده. زنان هرزه با سر و وضع افتضاح که تقلیدی از روسپیان غرب است با خیال راحت در خیابانها جولان میدهند و علنا" به ریش حکومت اسلامی میخندند. ساپورتهایی که نمایش بدن را از حالت لخت هم شهوانی تر جلوه میدهد بهمراه مانتوهای بسیار کوتاه و تنگ و آستین کوتاه. آرایش های غلیظ و زننده و دست آخر شال بسیار کوچکی که به اندازه کف دست از موهای پریشان سرشان را نمی پوشاند.
شک نکنید که ادامه این وضع چیزی نیست جز برداشتن کامل همین روسری های کوچک و پوشیدن شلوارک و تاپ در خیابان. من بعنوان یک شهروند سئوالم اینست: این بود شعار حفظ حرمت خون شهدا؟ از اونطرف اختلاسهای افسانه ای از اینطرف گسترش فساد و فحشاء بصورت علنی و بدون نگرانی از هیچگونه برخوردی!!!! فقط میتونم بگم از اینکه جامعه ما با چه آرمانهای مقدسی متحول شد اما حالا به این وضع بشدت افتضاح رسیدیم واقعا" متاسفم.
زینبی
۱۳۹۳-۰۶-۲۰ ۱۷:۳۴:۲۵
سلام
من اول این خبر رو تو یه سایت دیگه خوندم از کامنت هایی که ذیل اون بود چیزهای جالبی دیدم: اونقدر دشمن داره قوی عمل میکنه که داعش رو کنه نماد اسلام و اسلام هراسی کنه که خوانندگان خبر که قاعدتا مسلمان هستند و در کشوری مسلمان زندگی می کنن انجام فریضه امر به معروف رو به داعشی های وطنی و عناوینی از این دست نسبت می دن. باید خیلی تو این جنگ رو در رو با ذکاوت عمل کرد. ما تو پایگاه محلمون داریم سعی می کنیم این واجب فراموش شده رو احیا کنیم یه امید برچیده شدن بساط بی حجابی و بی عفتی. فقط یه نکته به نظرم باید از تذکر به کسانی شروع کنیم که دور و بر خودمون هستند و شناخت نسبی از خودشون ، شرایطشون و خانوادشون داریم. به امید روزی که اولا تو هیچ خانواده ای بد حجاب نباشه هیچ دوست بد حجابی نداشته باشیم. اون وقت فکر می کنم با جمعیت غریبه و هنجارشکن حقیری مواجه بشیم
یاحق
رضا
۱۳۹۳-۰۶-۲۰ ۱۴:۴۷:۰۴
برادران والله قسم باید وارد میدان بشویم وگرنه دیگه چیزی از اسلام و جامعه پاک نمیماند . تو رو جان هرکس دوست دارید وارد میدان بشوید و از شعارها و مغلطه های جماعت سکولار نترسید بریزید بساط این بدحجابی رو برچینید من همین الان حاضرم کمک کنم
احمد
۱۳۹۳-۰۶-۲۰ ۱۱:۰۰:۳۸
اگر انصار به میدان بیاید سیل خروشان امت به او خواهد پیوست

درود بر اتاق فکر انصار که خواب هوشمندانه‌ای برای پیاده نظام فحشا دیده‌اند

آماده شهادت در راه آرمانها هستیم
۱۳۹۳-۰۶-۲۰ ۱۰:۲۷:۲۷
اسلام در خطر است. به پا خیزید پیش از آنکه دیر شده باشد.
بهزاد باقراسكويى
۱۳۹۳-۰۶-۲۰ ۰۷:۱۳:۴۳
من خودم پاسدارم حاضرم كمك كنم در اين امر
علی
۱۳۹۳-۰۶-۱۸ ۲۳:۵۴:۵۹
به الله تکیه کنید و شریعت اسلامی را به صورت واقعی و ناب اجرا کنید.ما خواستار اجرای فریضه امر به معروف و نهی از منکر و سایر حدود الهی به صورت قاطع و صحیح هستیم.باید بر طبق آیه قرآن با کفار و منافقان که از کفار بدتر هستند به شدت برخورد شود.ولی متاسفانه عملکرد برخی از مسئولین بی مسئولیت باعث شده که فضای کشور به جای جاری شدن اسلام ناب و قاطع صدر اسلامی ،تبدیل شود به فضای تساهل و تسامح و ماله کشی.خدا لعنت کند دشمنان اسلام رو و به خصوص منافقان را.
علی
۱۳۹۳-۰۶-۱۸ ۲۳:۴۸:۵۳
این تساهل و تسامح شده عامل بدبختی اسلام و مسلمین شده.بابا جان قاطعانه رفتار کنید.تا کی ماله کشی و خود را به نفهمی زدن.اسلام واقعی رو اجرا کنید.دیگه خسته شدیم.
بنده
۱۳۹۳-۰۶-۱۸ ۲۳:۳۲:۵۰
انشاالله روح شهید بزرگوار علی خلیلی عزیز با اقاو سرورمون امام حسین (ع) محشور شود. روحش شاد یادش گرامی و راهش پررهرو باد.
۱۲